Treniņa programma, kas sniedz zināšanas un uzlabo prasmes.

 

RunasKursi.lv palīdzējuši jau vairāk nekā 1600 grupu treniņu dalībniekiem. Pieredze rāda, ka motivētu dalībnieku rezultāti ir ļoti labi.

 

 

Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju.

Treniņi uzņēmumos

Prezentēšanas prasmju treniņi uzņēmumos notiek pēc pielāgota satura un laika grafika, vienojoties par grupas lielumu un mācību intensitāti, kā arī pielāgojoties konkrētās darbības sfēras specifikai, liekot akcentu uz apmācāmo darbinieku prezentēšanas prasmju un 1:1 komunikācijas iemaņu pilnveidi.

 

Rekomendētais treniņu cikls ir 5 nedēļu garš (1 nodarbība reizi nedēļā). Tas nodrošina organizācijas darbinieku iesaisti, patstāvīgo darbu starp nodarbībām un prezentēšanas prasmju būtisku uzlabošanu. Vajadzības gadījumā iespējami arī īsāki semināri.

 

Mācību valodas: latviešu, angļu.

 

Saņemt informāciju

Atvērtās grupas

Atvērtās grupas notiek darba dienu vakaros tiešsaistē, pielāgojoties aktīvu cilvēku dzīvesveidam. Katram dalībniekam tiek dota iespēja piedalīties treniņos nelielās grupās. Tas dalībniekiem dod iespēju praktizēties un pielietot iegūtās zināšanas.

 

Teorija tiek pasniegta videolekciju un aprakstu veidā. Saturs aptver būtiskākos prezentācijas aspektus – runu, ķermeņa valodu, argumentēta satura plānošanu un slaidus. Vairāk informācijas par atvērto grupu nodarbībām iespējams saņemt, aizpildot anketu.

 

Mācību valoda: latviešu.

 

 

Saņemt informāciju
Treniņu programma

Kursos tiek iemācītas svarīgākās uzstāšanās komponentes:

Kursa dalībnieki uz katru reizi gatavo mājas darbus, kurus tie prezentē, saņemot profesionālu atgriezenisko saiti, kas ļauj uzlabot sniegumu. Kursā ir labi sabalansēta teorija ar praksi. Teorija publiskajā runā ir maz, galvenais ir indivīda treniņš, kas tiek realizēts programmas ietvarā. Kursa mērķis ir iemācīt veiksmīgas prezentēšanas un publiskas uzstāšanās pamatnosacījumus, iegūtās zināšanas nostiprinot ar dalībnieka praktisko iesaisti.

Tipiski kursa dalībnieki ir uzņēmumu un organizāciju darbinieki, uzņēmēji, studenti, nevalstisko organizāciju biedri un citi interesenti, kuri vēlas sevi pilnveidot un ir gatavi tam veltīt laiku un enerģiju. Dalībnieki piedalās grupu nodarbībās, strādā patstāvīgi un publiski prezentē. Kursa vadītājs sniedz profesionālu atgriezenisko saiti par nepieciešamajiem uzlabojumiem. Tiek izmantots arī videoieraksts.

Programmā:

Mācību maksa korporatīvajām grupām tiek noteikta atkarībā no klienta vajadzības un apmācību apjoma, savukārt atvērto grupu dalībnieka maksa tiek noteikta, organizējot konkrētu grupu.

Atsauksmes
Aigars Rostovskis
Aigars Rostovskis,
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents

Pateicoties treniņam, LTRK pārstāvji labāk spēs aizraut auditoriju

Pateicoties Oskaram Priedem, LTRK runas vīri un sievas turpmāk izteiksies precīzāk, profesionālāk un labāk spēs…

Pateicoties Oskaram Priedem, LTRK runas vīri un sievas turpmāk izteiksies precīzāk, profesionālāk un labāk spēs aizraut auditoriju. Paldies par ieguldījumu Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības attīstībā, labā komunikācijā ir spēks! 

Lasīt vairāk
Kristīne Kristanoviča
Kristīne Kristanoviča,
PricewaterhouseCoopers personālvadības speciāliste

Treneris ar lielu praktisko pieredzi, kurš prot savas zināšanas nodot profesionālā veidā, nodrošinot prasmju pilnveidi.

Apkopojot kursa dalībnieku atsauksmes, esam pateicīgi Oskaram Priedem par sniegto ieguldījumu. Kolēģi apliecina, ka kurss…

Apkopojot kursa dalībnieku atsauksmes, esam pateicīgi Oskaram Priedem par sniegto ieguldījumu. Kolēģi apliecina, ka kurss sniedz pašu nepieciešamāko teorijas esenci un daudz praktisku padomu. Kurss tiek vadīts ar vieglumu, iedrošinot dalībniekus aktīvi iesaistīties, izejot no komforta zonas un praktiski pielietojot iegūtās zināšanas. Treneri raksturo liela praktiskā pieredze, viņš sniedz pielietojamu atgriezenisko saiti, kas noder prasmju pilnveidei. Dalībniekiem tiek pasniegti reālu situāciju stāsti, piemēri un padomi. Dalībnieki apliecina to, ka iegūtās zināšanas un prasmes tiek lietotas darbā ar klientiem, kā arī publiskos semināros un citās uzstāšanās reizēs.

Lasīt vairāk
Sandra Austruma
Sandra Austruma,
Circle K pārdošanas un mārketinga vadītāja

Kolēģi apstiprina, ka guvuši papildu mērķtiecību un pārliecinātību

Mūsu uzņēmums ir vairākkārt sadarbojies ar Oskaru Priedi darbinieku prezentācijas prasmju uzlabošanai, jo Oskara treniņos…

Mūsu uzņēmums ir vairākkārt sadarbojies ar Oskaru Priedi darbinieku prezentācijas prasmju uzlabošanai, jo Oskara treniņos dalībnieki atraisās, savās prezentācijās iemācās koncentrēties uz vēstījuma nodošanu un piedomāt pie balss un ķermeņa valodas knifiem. Kolēģi, kuri piedalījušies treniņos, apstiprina, ka guvuši papildu mērķtiecību un pārliecinātību.

Lasīt vairāk
Kristaps Klauss
Kristaps Klauss,
Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors, LTRK padomes loceklis

Treniņš bija galvas tiesu pārāks noderīgumā

Mācības/treniņš bija galvas tiesu pārāks noderīgumā, salīdzinot ar iepriekš apmeklētiem. Oskaram izdevās atgriezt manī ticību…

Mācības/treniņš bija galvas tiesu pārāks noderīgumā, salīdzinot ar iepriekš apmeklētiem. Oskaram izdevās atgriezt manī ticību tālākizglītībai manā profesionālajā jomā.

Lasīt vairāk
Jānis Kalējs
Jānis Kalējs,
Mylan vadītājs Baltijas valstīs

Treniņu programma, kas tieši saistīta ar darba ikdienu – vizītēm pie klientiem

Pieaicinājām Oskaru Priedi, lai pilnveidotu mūsu uzņēmuma pārdošanas pārstāvju prasmes. Esam gandarīti par treniņu saturu…

Pieaicinājām Oskaru Priedi, lai pilnveidotu mūsu uzņēmuma pārdošanas pārstāvju prasmes. Esam gandarīti par treniņu saturu un norises manieri. Kolēģi uzsver to, ka bija vienkārši komunicēt ar treneri un ka apmācībās tika minēti praktiski piemēri. Tāpat arī dalībnieki atzīst, ka apmācību kurss ir tieši saistīts ar darba ikdienu – vizītēm pie klientiem. No treniņa satura darbiniekiem bija iespēja paņemt metodes un pārdomātus domu gājienus, ar kuru palīdzību ir iespējams veiksmīgāk pārdot un komunicēt ilgtermiņā ar visdažādākajiem cilvēkiem. Tika izceltas arī trenera sniegtās zināšanas par neverbālo valodu darbā ar klientiem un partneriem. Apmācību kopējais vērtējums: 8,9.

Lasīt vairāk
Undīne Priekule
Undīne Priekule,
AS “Virši” komunikācijas vadītāja

Šis bija vērtīgi!

Oskara Runas Kursos saņēmu daudz noderīgu padomu un metožu, lai uzstāšanās mākslu tagad redzētu strukturētāk…

Oskara Runas Kursos saņēmu daudz noderīgu padomu un metožu, lai uzstāšanās mākslu tagad redzētu strukturētāk, atjautīgāk, ar pilnīgi citu pieeju un stratēģiju. Pats galvenais – ar lielāku mieru, jo kabatā jaunas zināšanas, tagad tikai jāpielieto.
Guvu pārliecību, ka jebkuram šādas apmācības būtu noderīgas un jo agrāk, jo labāk. Šis bija vērtīgi!

Lasīt vairāk
Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš,
Komercīpašumu speciālists

Laba sagatavošanās konferences runai, jaunas sadarbības - kabatā!

Pirms kāda laika man bija jāuzstājas nekustamo īpašumu konferencē. Saprotot, ka man vajag atbalstu šajā…

Pirms kāda laika man bija jāuzstājas nekustamo īpašumu konferencē.
Saprotot, ka man vajag atbalstu šajā jautājumā, devos pie Oskara Priedes, kurš man palīdzēja sagatavoties uzstāšanās brīdim.
Oskars ne tikai labi palīdz sagatavoties atbildīgiem runas brīžiem, bet arī sniedz dziļāku ieskatu par runas struktūru, elpošanu, stresa pārvarēšanas tehnikām un to, kā ar savu runu atstāt ietekmi uz auditoriju, par ko liecina arī tas, ka no konferences izgāju ar dažām jaunām sadarbībām kabatā.
Paldies Oskaram un varu tiešām rekomendēt viņu kā lielisku treneri/mentoru, ja ir gaidāma publiska uzstāšanās.

Lasīt vairāk
<strong>Nikola Lapa</strong>
Nikola Lapa,
Evolution Latvia, People Excellence Coordinator

Aizraujoša nodarbība, tūlītēja atgriezeniskā saite darbinieku runas uzlabošanai

Interaktīva un aizraujoša nodarbība. Oskars nodrošināja brīvu un nepiespiestu atmosfēru, kurā cilvēki varēja atraisīties un…

Interaktīva un aizraujoša nodarbība. Oskars nodrošināja brīvu un nepiespiestu atmosfēru, kurā cilvēki varēja atraisīties un pilnvērtīgi piedalīties aktivitātēs un izteikt savu viedokli. Nodarbībā viss bija tieši un konkrēti, Oskars sniedza katram dalībniekam tūlītēju atgriezenisko saiti, lai uzlabotu viņu balsi un runu. Ar Oskaru ir ļoti viegli komunicēt, jo viņš ir atsaucīgs un pozitīvs. Nodarbībā dalībnieki ieguva vērtīgus padomus, uzzināja, pie kā jāpiestrādā, kā arī ieguva lielu pozitīvisma devu. Paldies! 

 

Lasīt vairāk
Dace Zorgevica
Dace Zorgevica,
ESELO valdes locekle

Apmācībās gūtās zināšanas darbinieki pielieto ikdienā

Dalībnieki īpaši pozitīvi novērtēja tēmu daudzveidību un ekspertu piesaisti treniņos atkarībā no nodarbības satura. Pozitīvas…

Dalībnieki īpaši pozitīvi novērtēja tēmu daudzveidību un ekspertu piesaisti treniņos atkarībā no nodarbības satura.

Pozitīvas atsauksmes bija par brīvo un nepiespiesto gaisotni apmācību laikā, optimālo grupas dalībnieku skaitu, kas deva iespēju katra dalībnieka sniegumu un izaugsmi novērtēt individuāli, norādot uz turpmāk pilnveidojamo, iedrošinot nebaidīties no publiskas uzstāšanās.

Oskara Priedes oriģinālais un iedvesmojošais pasniegšanas stils SIA SLO LATVIA vadošo speciālistu komandai ir palīdzējis rast jaunas idejas prezentēšanas prasmju pilnveidošanai. Ikdienā SLO LATVIA birojā bieži neformālā gaisotnē tiek apspriests treniņos pieredzētais, stāstīts pārējiem kolēģiem par to, ko un kā ir iespējams uzlabot veidojot prezentācijas un paštēlu. Apmācībās gūtās zināšanas darbinieki labprāt pielieto savā ikdienas darbā.

Lasīt vairāk
Jānis Bedrītis
Jānis Bedrītis,
ABB personāla vadītājs Latvijā

Kursa ietvaros tika sasniegti izvirzītie mērķi

Mācību programma ir izstrādāta praktiska, ar iespēju vairākas reizes trenēt iegūtās zināšanas, tādejādi atbalstot dalībniekus…

Mācību programma ir izstrādāta praktiska, ar iespēju vairākas reizes trenēt iegūtās zināšanas, tādejādi atbalstot dalībniekus mācīšanās procesā – gan darot, gan saņemot atgriezenisko saiti, kā arī pievēršot uzmanību darbībām, kuras ir jāpilnveido.

ABB izsaka savu pateicību Oskaram un viņa komandai ne tikai par to, ka nodrošināja mācības augstā kvalitātē, pilnībā sasniedzot izvirzītos mācību mērķus, bet arī par savu patieso ieinteresētību, lai dalībnieki iegūtu pēc iespējas vairāk no mācībās pavadītā laika. Oskars sniedza lielisku personīgo piemēru, kā uzstāties publiski un pasniegt sevi droši un pārliecinoši.

Oskaram lieliski izdevās panākt, ka dalībnieki iesaistās mācību procesā, turklāt viņi jutās iespējami brīvi un komfortabli, kas sniedza lielāku iespēju uzņemt sniegto informāciju un nebaidīties izmēģināt jaunas pieejas.

ABB augstu novērtē līdzšinējo sadarbību ar Oskaru Priedi.

Lasīt vairāk
Jānis Rozenblats
Jānis Rozenblats,
Mailigen.lv dibinātājs / vadītājs

Drošāka un jaudīgāka runa

Nodarbību laikā esmu ieguvis vēl drošāku, jaudīgāku runu un konstruktīvas prezentācijas iemaņas, kas man palīdz…

Nodarbību laikā esmu ieguvis vēl drošāku, jaudīgāku runu un konstruktīvas prezentācijas iemaņas, kas man palīdz ikdienā. Liels paldies Oskaram!
Lasīt vairāk
Skaidrīte Ābrama
Skaidrīte Ābrama,
Skaidrīte Ābrama, Konkurences padomes priekšsēdētāja

Kursi tiem, kam publiska uzstāšanās ir darba nozīmīga sastāvdaļa

2012. gadā Konkurences padome uzticēja RunasKursi.lv realizēt kvalifikācijas celšanas kursu Prezentēšana un publiskas uzstāšanās prasmes…

2012. gadā Konkurences padome uzticēja RunasKursi.lv realizēt kvalifikācijas celšanas kursu Prezentēšana un publiskas uzstāšanās prasmes padomes darbiniekiem. Esam apmierināti ar Oskara Priedes izstrādātās kursa programmas saturu un gandarīti par profesionālo pieeju apmācību nodarbību organizēšanā. Kurss papildinājis darbinieku teorētiskās zināšanas par prezentēšanu un uzlabojis viņu uzstāšanās praktiskās iemaņas.

Rekomendēju minēto kursu un tā izpildītāju organizācijām, kuru darbiniekiem publiska uzstāšanās ir darba nozīmīga sastāvdaļa.

Lasīt vairāk
Kristīne Langenfelde
Kristīne Langenfelde,
Latvenergo klientu konsultante

No garlaicīga monologa līdz atraktīvai prezentācijai

Pasniedzējs – savas profesijas guru. Pārzina jaunākās tendences un māk tās pasniegt saprotamā veidā un…

Pasniedzējs – savas profesijas guru. Pārzina jaunākās tendences un māk tās pasniegt saprotamā veidā un, protams, izmantojot piemērus. Sniedz prezentāciju veidošanas galvenos principus un galvenais māca/komentē pašu prezentēšanu. Objektīvi norāda uz kļūdām un skaidro, kā tās novērst. Sniedz galvenos pieturas punktus vai palīdzības vārdus, kā veiksmīgāk izveidot prezentāciju un to atraktīvāk pasniegt, lai neveidotos monologs vai tukša definīciju lasīšana.

Ļoti patika un palīdzēja pasniedzēja dotā atgriezeniskā saite, par manu sagatavoto prezentāciju, kā arī papildus mājas darbs par sagatavotas runas ierakstīšanu.

Lasīt vairāk
Elīna Drulle
Elīna Drulle,
Izstāžu kuratore

Vērtīgi instrumenti veiksmīgas prezentācijas radīšanai un individuāla attieksme

Kursos esmu ieguvusi vērtīgus instrumentus veiksmīgas prezentācijas radīšanai – balss pārvaldīšanu, dažādas tehnikas un noderīgus…

Kursos esmu ieguvusi vērtīgus instrumentus veiksmīgas prezentācijas radīšanai – balss pārvaldīšanu, dažādas tehnikas un noderīgus knifus, kā arī atziņu, ka laba prezentācija, tā ir saruna, nevis monologs!
Sengrieķu filosofs Aristotelis uzskata, ka skaistas un gudras runas nav pieejamas tukšprāšiem un lieliskam oratoram ir jāpiemīt šīm īpašībām: prātīgums, tikums un labvēlība pret auditoriju.
Oskars Priede ir pilnībā “pieradinājis” Aristoteļa teikto. Viņam raksturīga individuāla un draudzīga pieeja, emocionālā inteliģence un humors, spēja iedvesmot un radīt pārliecību par sevi.
Ja vēlaties saņemt individuālu attieksmi, tad Oskara Priedes vadītie „RunasKursi.lv” būs tas, ko meklējat!

Lasīt vairāk
Andīna Sprince
Andīna Sprince,
RTU Būvkonstrukciju katedras docente

Iespēja izkāpt no komforta zonas un sevis ieraudzīšana ar cita acīm

Kursā ieguvu iespēju izkāpt no komforta zonas un ieraudzīšanu ar cita acīm, kā arī noderīgus…

Kursā ieguvu iespēju izkāpt no komforta zonas un ieraudzīšanu ar cita acīm, kā arī noderīgus treniņus un idejas sevis kā prezentētājas pilnveidošanai.
Lasīt vairāk
Rolands Rudāns
Rolands Rudāns,
Vīnoga.lv, vīna tirdzniecība un konsultācijas

Kursi palīdz saprast, kurā līmenī esi un dod pārliecību

Paldies par saprotamo un lielisko runas kursu pasniegšanu! Man ļoti noderēja saprast, kurā līmenī esmu…

Paldies par saprotamo un lielisko runas kursu pasniegšanu! Man ļoti noderēja saprast, kurā līmenī esmu un saprast kā prasmes pilnveidot.

Lasīt vairāk
Aleksandrs Meļņikovs
Aleksandrs Meļņikovs,
MarkIT Latvija uzņēmuma vadītājs

Lielāka pārliecība, praktiskas metodes un iespēja ātrāk ieraudzīt un labot tipiskas komunikācijas kļūdas

Es ieguvu lielāku pārliecību savās prezentēšanas prasmēs. Iemācījos praktiskas metodes un vingrinājumus, lai turpinātu runas…

Es ieguvu lielāku pārliecību savās prezentēšanas prasmēs. Iemācījos praktiskas metodes un vingrinājumus, lai turpinātu runas prasmju attīstību patstāvīgi. Novērtēju nodarbības grupas formātā, jo tās palīdzēja ātrāk ieraudzīt un labot tipiskas komunikācijas kļūdas, saņemot daudzpusīgus viedokļus no grupas par savām uzstāšanām auditorijas priekšā, kā arī novērtējot citus.

Lasīt vairāk
Svetlana Nazarkeviča
Svetlana Nazarkeviča,
Telia Latvija tirdzniecības direktore

Drošs sadarbības partneris ieguldījumam karjeras un personības izaugsmē

Pateicos Oskaram par ļoti produktīvām nodarbībām, vērtīgiem padomiem, kritiku un, protams, humoru. Es noteikti varu…

Pateicos Oskaram par ļoti produktīvām nodarbībām, vērtīgiem padomiem, kritiku un, protams, humoru. Es noteikti varu ieteikt RunasKursi.lv kā drošu sadarbības partneri ieguldījumam turpmākās karjeras un personības izaugsmē.

Lasīt vairāk
Mārtiņš Briedis
Mārtiņš Briedis,
RTU Iepirkumu nodaļas vadītājs

Iet labāk kā būtu varējis iedomāties.

Pielietoju Oskara ieteiktās tehnikas gan pirms prezentācijas stresa kontrolei, gan prezentācijas laikā. Novēroju, ka viss…

Pielietoju Oskara ieteiktās tehnikas gan pirms prezentācijas stresa kontrolei, gan prezentācijas laikā. Novēroju, ka viss iet labāk kā būtu varējis iedomāties. Pēc prezentācijām auditorija iesaistās   turpmāko soļu pārrunāšanā. Oskara vadītie treniņi bija vērtīgi un deva acīmredzamu rezultātu.

Lasīt vairāk
Jānis Dambergs
Jānis Dambergs,
Elva Baltic valdes priekšsēdētājs

Darbinieki ieguvuši drosmi un prezentēšana kļuvusi efektīvāka

Atzinīgi novērtējam Oskara Priedes individuālo pieeju kursu sagatavošanās procesos, pielāgojoties tieši mūsu uzņēmuma vajadzībām. Apmācību…

Atzinīgi novērtējam Oskara Priedes individuālo pieeju kursu sagatavošanās procesos, pielāgojoties tieši mūsu uzņēmuma vajadzībām. Apmācību laikā teorētiskās zināšanas tika sabalansētas ar praktiskiem vingrinājumiem un tūlītēju iespēju nepiespiestā gaisotnē izmēģināt jaunapgūtās iemaņas.

Pateicoties Oskara entuziasmam, spējai kritiski analizēt sagatavotās prezentācijas un paust praktiskus ieteikumus, mūsu darbinieki ieguvuši drosmi un pārliecību par sevi, uzlabojuši un pozitīvi attīstījuši savas prezentēšanas un publiskās runas iemaņas.

Lasīt vairāk
Oskars Šics
Oskars Šics,
Latvijas Valsts mežu Biznesa sistēmu risinājumu konsultants

Saņēmu norādes uz trūkumiem un varu īsā laikā tos novērst

Kursi palīdzēja izprast to, ka publiksā runa ir spēja, ko iespējams uzlabot ar treniņiem. Oskars…

Kursi palīdzēja izprast to, ka publiksā runa ir spēja, ko iespējams uzlabot ar treniņiem. Oskars norāda uz trūkumiem un īsā laikā palīdz tos novērst un iedod pārliecību par to, ka tu vari un esi spējīgs. Iegūtās prasmes lieti noder gan esošajā darbā, gan noderēs arī nākamajos. Arī sastaptie kursa apmeklētāji iedod jaunus kontaktus un jaunas iespējas. 
Lasīt vairāk
Ieva Lācenberga-Rocēna
Ieva Lācenberga-Rocēna,
Juriste, iepirkuma speciāliste

Iesaku! Noderēja mājas darbi, treniņi un ieteikumi

Noteikti iesaku!!! Ar mērķi uzlabot runas mākslu apmeklēju kursu, kurā manas uzstāšanās izvērtējums, katrs mājas…

Noteikti iesaku!!! Ar mērķi uzlabot runas mākslu apmeklēju kursu, kurā manas uzstāšanās izvērtējums, katrs mājas darbs atklāja man tos aspektus, pie kuriem strādāt, trenēties, lai uzlabotu ne vien uzstāšanos, bet savas sajūtas uzstāšanās laikā.
Uzreiz pēc kursa man bija fantastiska iespēja novērtēt ieguvumu, jo salīdzināju savas uzstāšanās sajūtas pirms gada un šogad konferencē ar 300 dalībniekiem zālē. Es izbaudīju savu uzstāšanos un no konferences rīkotājiem saņēmu atziņu, ka esmu dalībnieku augstāk novērtētākā referente.
Paldies Oskaram! Ļoti noderēja mājas darbi, treniņi un ieteikumi.

Lasīt vairāk
Jūlia Sarma
Jūlia Sarma,
Latvenergo Klientu apkalpošanas daļas eksperte

Iespēja mainīties un uzlabot savas prasmes

Man vislielākais ieguvums ir kursa laikā iegūtais pamudinājums paskatīties uz sevi no malas un vērtēt…

Man vislielākais ieguvums ir kursa laikā iegūtais pamudinājums paskatīties uz sevi no malas un vērtēt, analizēt savu izturēšanos, stāju, elpošanu, balss melodiskumu un pat nopūtas! Ikdienas steigā uzvedība ir automātiska, šī ir iespēja mainīties un uzlabot savas prasmes.

Lasīt vairāk
Agnese Bugaja
Agnese Bugaja,
Maksātnespējas kontroles dienesta Otrā uzraudzības departamenta direktore

Stāstītās metodes noder gan prezentācijās, gan arī ikdienišķās situācijās

Iepriekš biju apmeklējusi publiskās runas kursus (tāpat arī daudz lasījusi), tomēr, Oskara vadītajos kursos dzirdētais…

Iepriekš biju apmeklējusi publiskās runas kursus (tāpat arī daudz lasījusi), tomēr, Oskara vadītajos kursos dzirdētais un sajustais bija kaut kas pavisam jauns. Stāstītās metodes, apzināti un mērķtiecīgi pielietojot praksē, pavisam noteikti noder arī ikdienišķās problēmsituācijās, par to es pārliecinājos uzreiz.

Lasīt vairāk
Dace Jansone
Dace Jansone,
Mārketinga un sabiedrisko attiecību komunikācijas speciāliste

Kursi, kas iesaista neatkarīgi no vecuma, darba pieredzes un prasmēm komunicēt

Mans lielākais ieguvums ir kursu laikā pielietotās praktiskās nodarbības, kuras jau tagad izmantoju komunikācijā ar…

Mans lielākais ieguvums ir kursu laikā pielietotās praktiskās nodarbības, kuras jau tagad izmantoju komunikācijā ar cilvēkiem.
Bet būtiskākais ir tas, ka Oskars spēj dabiski un aizrautīgi iesaistīt runas prasmju izkopšanā ikvienu no mums, neatkarīgi no vecuma, darba pieredzes un prasmēm komunicēt.

Lasīt vairāk
Māris Berķis
Māris Berķis,
pulsometrs.lv vadītājs

Lieliska investīcija!

Pēc Runaskursi.lv beigšanas jūtu, ka esmu labāk apbruņots gan ar pašapziņu, gan ar stratēģisku domāšanu…

Pēc Runaskursi.lv beigšanas jūtu, ka esmu labāk apbruņots gan ar pašapziņu, gan ar stratēģisku domāšanu, gan ar praktiskiem trikiem, lai tiktu dzīvē par pakāpienu uz augšu. Kurss bija interesants, jautrs un vērtīgs. Visiem iesaku, tā ir lieliska investīcija sevī!

Lasīt vairāk
Aivars Vilnis
Aivars Vilnis,
Rīgas satiksmes Tramvaju depo ekspluatācijas daļas vadītājs

Šīs viennozīmīgi bija izcilākās apmācības, kādās esmu bijis!

Esmu bijis vairākās apmācībās, bet šīs viennozīmīgi bija izcilākās! Ļoti augsti vērtēju pašu mācības procesu…

Esmu bijis vairākās apmācībās, bet šīs viennozīmīgi bija izcilākās!

Ļoti augsti vērtēju pašu mācības procesu – bija iespēja uzstāties un uzreiz saņemt atgriezenisko saiti (plusi un mīnusi). Uzzināju daudz jauna un galvenais – uzzināju par savām kļūdām, kuras līdz šim neviens nebija norādījis. Paldies par sniegtām zināšanām. Noteikti šo apmācību ieteikšu ikvienam, kas vēlas sevi pilnveidot un sasniegt visaugstāko līmeni prezentēšanas mākslā.

Lasīt vairāk
Ieva Šica
Ieva Šica,
If apdrošināšana Kvalitātes nodrošināšanas speciāliste

Kursi dod iespēju praktizēties un pilveidot prasmes

Pārliecinošas uzstāšanās panākumu atslēga ir treniņš. Kursi dod lielisku iespēju praktizēties un pilveidot savas prasmes!

Pārliecinošas uzstāšanās panākumu atslēga ir treniņš. Kursi dod lielisku iespēju praktizēties un pilveidot savas prasmes!

Lasīt vairāk
Dace Kalniņa
Dace Kalniņa,
Aktiermākslas un radošās komunikācijas nodarbību vadītāja

Instrumenti runas mākas izkopšanai

Liels paldies par IZCILO kursu! Mani ieguvumi ir dotie instrumenti runas mākas izkopšanai, trenera pasniegšanas paraugs….

Liels paldies par IZCILO kursu! Mani ieguvumi ir dotie instrumenti runas mākas izkopšanai, trenera pasniegšanas paraugs. Oskars iedvesmo uzdrošināties!

Lasīt vairāk
Dzintra Kokta
Dzintra Kokta,
Pārtikas tehnoloģe un uzturzinātņu maģistre

Harismātisks pasniedzējs un laba zināšanu pasniegšanas forma

Esmu priecīga, ka izvēlējos kursu apmeklēt. Esmu apmierināta ar iegūtajām zināšanām un iemaņām prezentēšanas un…

Esmu priecīga, ka izvēlējos kursu apmeklēt. Esmu apmierināta ar iegūtajām zināšanām un iemaņām prezentēšanas un runas mākslā. Man bija liels prieks iepazīties ar daudziem interesantiem dalībniekiem, kas ļāva paskatīties uz prezentācijas mākslu no dažādiem skatu punktiem. Man bija ļoti pieņemama pasniegšanas forma, kā arī priecēja pasniedzēja harisma.

Paldies par sniegtajām zināšanām un praktiskajām iemaņām !

Lasīt vairāk
Vita Rozenberga
Vita Rozenberga,
Latvenergo klientu konsultante

Praktiskās nodarbības palīdzēja saprast kļūdas un mainīt ieradumus

Oskara vadītiem kursiem ir augsts līmenis, profesionāls pasniegšanas stils, brīva atmosfēra, noturot dalībnieku uzmanību, jo…

Oskara vadītiem kursiem ir augsts līmenis, profesionāls pasniegšanas stils, brīva atmosfēra, noturot dalībnieku uzmanību, jo ne mirkli domas nenovirzās citur. Darba stils ir virzīts uz maksimālu rezultātu sasniegšanu.

Praktiskajās nodarbībās apgūtās prezentācijas un publiskas uzstāšanās prasmes kā arī slaidu sagatavošana pēcāk noderēja treniņa prezentācijā ar filmēšanu, analizējot kļūdas un uzklausot ieteikumus. Tas palīdzēja mainīt ieradumus.

Ieguvu vairākus sev ļoti noderīgus padomus – sākot ar stresa mazināšanas paņēmieniem, tembra veidošanu, intonāciju, runas plānu, acu kontakta noturēšanu un beidzot ar ne mazāk svarīgiem ķermeņa valodas noslēpumiem.

Pēc kursiem daudz pozitīvu emociju, pārliecība un ticība saviem spēkiem, kas ļaus man sasniegt labākus rezultātus!

Lasīt vairāk
Kaspars Šmits
Kaspars Šmits,
"Šmita lampas" meistars/zīmola veidotājs

Zināšanas darbam ar klientiem un kvalitatīvākai saskarsmei sadzīvē

Runas Kursus apmeklēju, lai attīstītu prasmi klientiem kvalitatīvi pastastīt par manis radītajām dizaina lampām, apzinoties to…

Runas Kursus apmeklēju, lai attīstītu prasmi klientiem kvalitatīvi pastastīt par manis radītajām dizaina lampām, apzinoties to, ka mans audio un vizuālais sniegums ir tuvu nekāds. Ieguvu pārliecību par savām spējām. Dotā iespēja kontrolētā un draudzīgā vidē izkāpt no komforta zonas, lieliski noderēja pašam par sevi izveidoto negatīvo priekšstatu atspēkošanai. Iegūtās zināšanas jau no pirmās nodarbību reizes ir noderējušas ne tikai darbā ar klientiem, bet arī kvalitatīvākai saskarsmei sadzīvē.

Lasīt vairāk
Karīna Lasmane
Karīna Lasmane,
SIA Autentica projektu vadītāja

Kursa nodarbības notur uzmanību pat pēc garas darba dienas

Visiem, kas man kaut ko jautā par Runas Kursiem, saku, ka tie tiešām ir tā…

Visiem, kas man kaut ko jautā par Runas Kursiem, saku, ka tie tiešām ir tā vērti! Reti kad esmu bijusi kursos, kur uzmanību noturēt 3h pēc garas darba dienas it nemaz nešķiet sarežģīti. 🙂
Lasīt vairāk
Hella Milbreta – Holma
Hella Milbreta – Holma,
Eurolife Latvia Rīkotājdirektore

Profesionalitātei atbilstoši rezultāti

Pēc kursiem ieguvu apstiprinājumu tam, cik liela nozīme ir ietekmei, ko cilvēks no sevis izstrāvo….

Pēc kursiem ieguvu apstiprinājumu tam, cik liela nozīme ir ietekmei, ko cilvēks no sevis izstrāvo. Ir daudzi profesionāļi, kas ir kompetenti savā nozarē, tomēr gūst neatbilstoši zemus rezultātus. Atbilde ir vienkārša – iemācīties nest savu ideju ietekmīgi. Galvu augšā!

Lasīt vairāk
Biruta Krūze
Biruta Krūze,
AS Rīgas Siltums valdes locekle

Īsā laikā apgūtās prasmes palīdz darbā

Mācībās iesaistīto darbinieku vārdā izsaku atzinību un pateicību RunasKursi.lv par ieguldījumu mācību procesa organizēšanā un…

Mācībās iesaistīto darbinieku vārdā izsaku atzinību un pateicību RunasKursi.lv par ieguldījumu mācību procesa organizēšanā un mācību satura veidošanā, kas īsā laikā visai detalizēti ļāva apgūt nepieciešamākās kompetences prezentāciju sagatavošanā.

Vienlaicīgi apliecinām, ka minētās mācības ir piemērotas gan darbinieku zināšanu pilnveidošanai, gan prasmju nostiprināšanai to veiksmīgai pielietošanai ikdienas darbā.

Lasīt vairāk
Ina Martinsone
Ina Martinsone,
Vācu valodas privātskolotāja

Efektīva un saudzīga vide prasmju pilnveidošanai

Piecu nodarbību kurss ir pietiekami efektīva un saudzīga vide personisko runas prasmju pilnveidošanai, sevis iepazīšanai…

Piecu nodarbību kurss ir pietiekami efektīva un saudzīga vide personisko runas prasmju pilnveidošanai, sevis iepazīšanai un dažādu baiļu pārvarēšanai. Mājas darbi – vērtīga pieredze un komforta zonas pārvarēšana. Kopumā astoņi no desmit!
Lasīt vairāk
Daina Golubovska
Daina Golubovska,
Advokātu biroja Novius juriste

Kārtība galvā

Kurs ir noderīgs esošo zināšanu, iemaņu, paradumu izprašanai un novērtēšanai. Gala rezultāts: kārtības ieviešana galvā…

Kurs ir noderīgs esošo zināšanu, iemaņu, paradumu izprašanai un novērtēšanai. Gala rezultāts: kārtības ieviešana galvā, katrai lietai piešķirot savu nozīmi un vietu.

Lasīt vairāk
Dzintars Baiža
Dzintars Baiža,
Tehnoloģisko un organizatorisko procesu vadības speciālists

Praktiska un paliekoša vērtība

Apmācības ar praktisku un paliekošu vērtību, kuru noslēgumā ar gandarījumu varēja vērot katra dalībnieka demonstrēto…

Apmācības ar praktisku un paliekošu vērtību, kuru noslēgumā ar gandarījumu varēja vērot katra dalībnieka demonstrēto izaugsmi.

Lasīt vairāk
Baiba Ceimere
Baiba Ceimere,
Latvenergo klientu apkalpošanas daļas vecākais eksperts

Mājas darbi liek domāt un nodrošina pilnveides procesu

Izsaku pateicību RunasKursi.lv komandai par efektīvu mācību procesu, kura rezultātā ieguvu sapratni par kvalitatīvu runas…

Izsaku pateicību RunasKursi.lv komandai par efektīvu mācību procesu, kura rezultātā ieguvu sapratni par kvalitatīvu runas plānu, noderīgiem runas vingrinājumiem. Neatņemama mācību sastāvdaļa bija mājas darbi, kas lika domāt un strādāt ar sevi, kā arī prezentāciju analīze un skats no malas nodrošināja pilnveides procesu. Pasniedzēja atvērtība auditorijai radīja pozitīvu semināra gaisotni.

Lasīt vairāk
Marius Værdal
Marius Værdal,
Project Manager at Proneo (Norway)

Training program changed approach to public speaking

Proneo AS is provides a broad specter of innovation services to entrepreneurs, private companies and…

Proneo AS is provides a broad specter of innovation services to entrepreneurs, private companies and the public sector in Norway.

The reason why we choose Me & Media was the possibility to get a custom made program adjusted to our needs and expected value for money. The preparation phase was professionally accomplished with good information and a proactive attitude.

The execution of the training program was well balanced between theory and practice. What distinguishes this course from most others were practical approach throughout the whole process.

Our impression is further that Mr. Priede has extensive knowledge and experience in the field, which made the course interesting also due to learning effects. Several of the participants have given feed-back saying that the training program has changed their approach to public speaking and presentations significantly.

Due to quality, value for money and feed-back from colleagues and clients we recommend Me & Media’s training program to other companies or departments where communication is of importance to have a successful business.

Lasīt vairāk
Baiba Zārdiņa
Baiba Zārdiņa,
Latvenergo Klientu apkalpošanas daļas eksperte

Iemācījos veidot prezentācijas, kas sasniedz vēlamo rezultātu

Pirmo reizi apmeklēju kursus, kuros ieguvu tik daudz jauna! Līdz šim, vadot seminārus, balstījos uz…

Pirmo reizi apmeklēju kursus, kuros ieguvu tik daudz jauna! Līdz šim, vadot seminārus, balstījos uz savu pieredzi un zināšanām. Kursos es apguvu jaunas zināšanas par ķermeņa valodu, pareizu elpošanu, ķermeņa atbrīvošanu pirms uzstāšanās, un pats lielākais mans ieguvums – veidot prezentāciju ar stāstu, sasniedzot vēlamo rezultātu. Paldies pasniedzējam Oskaram par zināšanām un draudzīgo atmosfēru kursu laikā, kā arī nedrošāko klausītāju iedrošināšanu un prezentāciju analīzi!

Lasīt vairāk
Līga Meldere
Līga Meldere,
Finanšu konsultante

Ieguvu vairāk nekā biju gaidījusi

No programmas ieguvu vairāk nekā biju gaidījusi. Beidzot man “kabatā” ir prezentācijas īsā un garā versija…

No programmas ieguvu vairāk nekā biju gaidījusi. Beidzot man “kabatā” ir prezentācijas īsā un garā versija, kuras zināšu nakts vidū. Gatavojot mājasdarbus, sapratu, ka plāns būtībā atbrīvo no izvēles mokām. Esmu priecīga par personiskiem padomiem.

Lasīt vairāk
Jānis Dubinskis
Jānis Dubinskis,
Cake HR Biznesa attīstības vadītājs

Uzstāties ir kļuvis daudz patīkamāk un vieglāk

Pilnveidot savas prezentēšanas un runas prasmes pie Oskara izvēlējos, jo mani uzrunāja piedāvātais apmācību veids….

Pilnveidot savas prezentēšanas un runas prasmes pie Oskara izvēlējos, jo mani uzrunāja piedāvātais apmācību veids. Pateicoties pārdomātam nodarbību ciklam ar praktiskiem uzdevumiem un mājas darbiem, šobrīd ne tikai teorētiski, bet arī praktiski prezentēt un uzstāties man ir kļuvis daudz patīkamāk un vieglāk!

Ļoti noderīgas ir arī iegūtās PowerPoint prezentācijas sagatavošanas prasmes, tehnikas un knifi, kā rezultātā prezentācija ir auditoriju uzrunājošāka un vieglāk uztverama.

Lasīt vairāk
Anita Segliņa
Anita Segliņa,
Rimi Latvia atlases, mācību un attīstības vadītāja

Iedvesmojošs mācību darba stils ietekmē dalībnieku iesaistīšanos

Oskara Priedes organizētais apmācību kurss Prezentēšanas un publiskās uzstāšanās prasmes SIA Rimi Latvia norisinājies vairākkārt….

Oskara Priedes organizētais apmācību kurss Prezentēšanas un publiskās uzstāšanās prasmes SIA Rimi Latvia norisinājies vairākkārt. Tajā savas prasmes attīstījuši un pilnveidojuši vidējā vadības līmeņa Rimi Latvia darbinieki.

Uzsākot jaunu apmācību programmu mūsu uzņēmumā, pirmā pozitīvā atsauksme noteikti ir par kursa materiālu un tā pasniegšanas veidu. Oskara iedvesmojošais un iesaistošais darba stils ievērojami ietekmēja dalībnieku iesaistīšanos – kursa dalībniekiem tika dota lieliska iespēja noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus un detaļas par prezentācijas gatavošanas procesu. Profesionālā, bet tajā pašā laikā nepiespiestā darba gaisotne visā kursa laikā atvēra kursa dalībniekus un ļāva dalībniekiem izprast un pilnveidot savas jau esošās uzstāšanās prasmes.

Ļoti augstu vērtējam arī Oskara iniciatīvu dažādu tehnisku risinājumu pielietošanā kursa laikā – prezentāciju filmēšana, audio ierakstīšana un atskaņošana kursa dalībniekiem utt.

Kopumā, kursa dalībnieki augstu vērtē iespēju piedalīties šādās apmācībās, un gan mūsu darbinieku, gan uzņēmuma profesionālais ieguvums no šī apmācību kursa ir vērtējams ļoti pozitīvi.

Lasīt vairāk
Sandra Maselene
Sandra Maselene,
Latvenergo klientu attiecību vadītāja

Atšķirīga prezentēšana - klausītājam saprotams vēstījums

Ieguvu zināšanas par prezentācijas gatavošanas procesu – ļoti atšķirīgi no klasiskā prezentēšanas veida, kas bija…

Ieguvu zināšanas par prezentācijas gatavošanas procesu – ļoti atšķirīgi no klasiskā prezentēšanas veida, kas bija ļoti pozitīvi, jo svarīgākais ir galamērķis, lai klausītajam būtu saprotams vēstījums, ko gribam nodot.

Lasīt vairāk
Daiga Kiopa
Daiga Kiopa,
SIA Lursoft valdes locekle

Pārliecinoša uzstāšanās ļaus sasniegt labākus rezultātus

Kaut arī pirms tam man bija pieredze publiski uzstājoties, šo kursu nolēmu apmeklēt, jo bija…

Kaut arī pirms tam man bija pieredze publiski uzstājoties, šo kursu nolēmu apmeklēt, jo bija vēlme šīs prasmes uzlabot. Jau, iepazīstoties ar kursa programmu, secināju, ka lekcijās ietverts plašs jautājumu loks. Atzinīgi vērtēju kursa veidotājus, kuri gan ar savām zināšanām, gan, pieaicinot kompetentus lektorus, sniedza vairākus ļoti noderīgus padomus – sākot ar runas struktūras veidošanu, beidzot ar tādām niansēm kā tembrs, intonācija, acu kontakts ar auditoriju.

Turklāt būtiski, ka apmācības process tika vērsts uz maksimālu auditorijas iesaisti un pozitīvu sadarbību – diskusijas, praktiskās nodarbības, prezentācijas, publisko runu analizēšana.

Ikvienam, kuram ikdienā jāprezentē vai jāuzstājas publikas priekšā, iesaku apmeklēt šo kursu, jo tas dos jums lielāku pārliecību, mazinās stresu. Pārliecinoša uzstāšanās ļaus jums sasniegt labākus rezultātus!

Lasīt vairāk
Irina Kolosova
Irina Kolosova,
Rimi Retail Business Development departamenta projektu vadītāja

Interese tika noturēta no sākuma līdz galam

Ar prieku nācu uz katru nodarbību, jo tās bija interesantas. Nekad nevarēja uzminēt kā viens…

Ar prieku nācu uz katru nodarbību, jo tās bija interesantas. Nekad nevarēja uzminēt kā viens vai cits uzdevums pagriezīsies un kāda no tā būs mācība. Mana interese tika noturēta no sākuma līdz pašam galam.

Lasīt vairāk
Māris Muižnieks
Māris Muižnieks,
VID Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas galvenais speciālists

Kursi noder prezentācijās un iestādes darbinieku grupu apmācīšanai

Kursos iegūtais man tiešām noder, jo publiskās uzstāšanās, prezentācijas un darbinieku grupu apmācīšana kļūst par…

Kursos iegūtais man tiešām noder, jo publiskās uzstāšanās, prezentācijas un darbinieku grupu apmācīšana kļūst par ikdienu. Man sanāk arvien labāk un pārliecinošāk. Turklāt tas man patīk!

Lasīt vairāk
Liene Bikše
Liene Bikše,
SIA Nutricia personāla vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā

Praktiskās apmācības sniedz vēlamo rezultātu

Teicama atmosfēra un pasniedzēji. Apmācībās guvām izpratni par prezentācijas sagatavošanu, struktūru un publiskas uzstāšanās prasmi….

Teicama atmosfēra un pasniedzēji. Apmācībās guvām izpratni par prezentācijas sagatavošanu, struktūru un publiskas uzstāšanās prasmi. Īpaši šajās apmācībās patika praktiskie uzdevumi. Salīdzinot ar citām līdzīga veida apmācībām, jāuzsver tas, ka šoreiz bija vairāk praktisko lietu, nevis teorētisko.

Augsta līmeņa pasniegšanas stils – ļoti aizraujoši un profesionāli, pasniedzēji pārliecina ar savu praktisko pieredzi. Ieguvām vizuālu novērtējumu savām prezentēšanas prasmēm (izmantojām video), analizējām sniegumu, apzinājām uzlabošanas punktus un ieguvām savu pašreizējo prasmju novērtējumu.

Lasīt vairāk
Aigars Vītols
Aigars Vītols,
Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks

Mūsu darbinieki novērtē uz pašizziņu vērstu mācību programmu

Apkopojot darbinieku atsauksmes par mācību programmu, tiek uzsvērts, ka tā bija saturīga, vienkārši uztverama un…

Apkopojot darbinieku atsauksmes par mācību programmu, tiek uzsvērts, ka tā bija saturīga, vienkārši uztverama un uz pašizziņu vērsta. Atzinīgi novērtēta apmācību pasniegšanas metode – pasniedzēja stāstījums, piemēri un katra darbinieka personīgais ieguldījums un darbs gatavojot prezentācijas, to pasniegšana un pēc tam iespēja novērtēt padarīto. Kursa novērtējums kopumā ļoti labs.

Lasīt vairāk
Gatis Rūtiņš
Gatis Rūtiņš,
uzņēmējs

Kursi palīdz pārvarēt “lampu drudzi”

Kurss ļoti vienkāršā un saprotamā valodā palīdz saprast galvenās uzstāšanās nianses, pārvarēt “Lampu drudzi” un…

Kurss ļoti vienkāršā un saprotamā valodā palīdz saprast galvenās uzstāšanās nianses, pārvarēt “Lampu drudzi” un iemāca droši pasniegt sevi auditorijas priekšā!

Lasīt vairāk
Līga Grudule
Līga Grudule,
VID Administratīvās pārvaldes direktora vietniece

Runas treniņu “atslēga” - profesionāls un atsaucīgs pasniedzējs

Mācību dalībnieki apguva gan teorētiskas, gan praktiskas iemaņas publiskajā runā. Lekcijas bija viegli uztveramas, pasniedzējs…

Mācību dalībnieki apguva gan teorētiskas, gan praktiskas iemaņas publiskajā runā. Lekcijas bija viegli uztveramas, pasniedzējs – profesionāls un atsaucīgs. Rekomendējam Oskaru Priedi kā savas nozares profesionāli.

Lasīt vairāk
Ausma Cirvele
Ausma Cirvele,
STRABAG AG filiāles Latvijā finanšu direktore

Kursa vadītāji attīsta jūsu personīgo uzstāšanās stilu

Izlasot rīkotā kursa programmu, sapratu, ka tas ir tieši tas, ko esmu meklējusi un nekavējoties…

Izlasot rīkotā kursa programmu, sapratu, ka tas ir tieši tas, ko esmu meklējusi un nekavējoties pieteicos. Kad Oskars pirmajā nodarbībā mūs iepazīstināja ar kursa saturu un ideju, visvairāk mani nobiedēja vārdi – “izraut jūs no komforta zonas”. Mērens stresiņš esot nepieciešams, lai vislabāk apgūtu un atcerētos kaut ko jaunu.

Elpa aizraujas, balss ķeras, sirds auļo, kājas un rokas trīc… Bet kāds gandarījums, prieks, pat lepnums pārņem pēc tam, kad esi pārvarējis sevi, darījis, runājis, saņēmis pozitīvu attieksmi no pārējiem kursa biedriem un konstruktīvu kritiku no pasniedzējiem! Un nākamajā reizē jau ir par kripatiņu vieglāk, atbrīvotāk un labāk, jo iespējams mācīties gan no savām, gan kursabiedru kļūdām, ņemt vērā kursa pasniedzēju izteikto vērtējumu un, protams, izmantot katrā lekcijā apgūtās zināšanas.
Ko personīgi man deva šis kurss:

  • ļāva saprast, ka aiz katras lieliskas uzstāšanās slēpjas zināšanas, gatavošanās un darbs ar sevi;
  • palīdzēja izvirzīt personīgo mērķi, uz ko tiekties šajā jomā;
  • deva objektīvu skatījumu uz savām stiprajām un vājajām pusēm;
  • deva zināšanas, kā strādāt ar prezentējamo materiālu un kā veidot uzstāšanos;
  • ļāva izveidot personīgo uzstāšanās stilu, izmantojot savas stiprās puses;
  • iemācīja tikt galā ar lampu drudzi;
  • deva iespēju iepazīties ar atraktīviem, interesantiem cilvēkiem no dažādām sfērām.

Labi uzstāties var iemācīties katrs, ja ir vēlme, gatavība strādāt un apgūt jaunas zināšanas. Pirmos divus jums vajadzēs pašiem, bet zināšanas noteikti varat iegūt šajā kursā. Iesaku!

Lasīt vairāk
Visas atsauksmes