Treniņi mazās grupās ar lielu efektu

Pieteikties

Īsumā:

Nodarbības notiek darba dienu vakaros, Rīgā.

Kursa apjoms: teorijas materiāls, 3 klātienes praktiskie treniņi.

Sākumā kursa dalībnieki patstāvīgi apgūst teoriju un sagatavo uzstāšanos par savu izvēlēto tematu. Pēc tam praktiskie treniņi notiek grupā, ko vada profesionāli organizētā vidē. Katram dalībniekam tiek sniegta atgriezeniskā saite, kurā ietverti konkrēti ieteikumi gan satura strukturēšanai, gan prezentēšanas manierei.

Galvenie kursa ieguvumi ir: augstāka pārliecinātība, paplašinātas zināšanas un apgūtas metodes, uzstāšanās pieredze, atklājumi par personas stiprajām pusēm un iespējām, kā tās vēl vairāk uzlabot.

 

Saturs

Attīstiet savas publiskās runas prasmes intensīvā un praktiskā treniņu ciklā!

Ieguldiet savu laiku un enerģiju publiskās runas prasmju treniņos, jo tie jums palīdzēs attīstīt augstāku pašapziņu un pārliecinātību, radīt kontaktu ar auditoriju un iegūt zināšanas par efektīviem treniņu paņēmieniem un stresa pārvarēšanas stratēģijām.

Programmā:

 • prezentēšanas pamati
 • trenēšanās paņēmieni
 • gatavošanās veidi un paškontroles mehānismi
 • pārliecinātības nozīme un tās avoti
 • auditorijas analīze un mijiedarbība ar to
 • runas melodija
 • pirmais iespaids un tā loma
 • slaidu veidošanas labā prakse
 • ķermeņa valoda – stāja, žesti
 • improvizācija

Treneris Oskars Priede

Oskars vada treniņus uzņēmumos, piemēram, ABB, Bite, Accenture, Latvenergo, Rimi, LMT, CircleK, PwC, Printify, Eversheds Sutherland Bitāns, Cube, Elva un citos. Viņš interesējas par veiksmīgas publiskās uzstāšanās faktoriem, kā arī jaunākajām tendencēm prezentāciju sagatavošanā un iespaida radīšanā. Oskars rūpīgi analizē oratorus un palīdz dalībniekiem uzlabot savas publiskās runas prasmes.

Oskara Priedes vadītie treniņi ir raksturojami ar:


Kā tas notiek?

Šis praktisko nodarbību cikls notiek pēc noteikta grafika. Nodarbības notiek Rīgā.

Nodarbību laiki:

 • 4. aprīlis, 18.00-21.00
 • 9. aprīlis, 18.00-21.00
 • 18. aprīlis, 18.00-21.00

Grupas izmērs: ~8 dalībnieki

Norises vieta: Rīga (tiks precizēts).

Ieguldījums par vienu personu: EUR 270, t.sk. PVN.

Pieteikties
Atsauksmes
Ieva Lācenberga-Rocēna | Juriste, iepirkuma speciāliste

Noteikti iesaku!!! Ar mērķi uzlabot runas mākslu apmeklēju kursu, kurā manas uzstāšanās izvērtējums, katrs mājas darbs atklāja man tos aspektus, pie kuriem strādāt, trenēties, lai uzlabotu ne vien uzstāšanos, bet savas sajūtas uzstāšanās laikā.
Uzreiz pēc kursa man bija fantastiska iespēja novērtēt ieguvumu, jo salīdzināju savas uzstāšanās sajūtas pirms gada un šogad konferencē ar 300 dalībniekiem zālē. Es izbaudīju savu uzstāšanos un no konferences rīkotājiem saņēmu atziņu, ka esmu dalībnieku augstāk novērtētākā referente.
Paldies Oskaram! Ļoti noderēja mājas darbi, treniņi un ieteikumi.

Māris Berķis | pulsometrs.lv vadītājs

Pēc Runaskursi.lv beigšanas jūtu, ka esmu labāk apbruņots gan ar pašapziņu, gan ar stratēģisku domāšanu, gan ar praktiskiem trikiem, lai tiktu dzīvē par pakāpienu uz augšu. Kurss bija interesants, jautrs un vērtīgs. Visiem iesaku, tā ir lieliska investīcija sevī!

Karīna Lasmane | SIA Autentica projektu vadītāja

Visiem, kas man kaut ko jautā par Runas Kursiem, saku, ka tie tiešām ir tā vērti! Reti kad esmu bijusi kursos, kur uzmanību noturēt 3h pēc garas darba dienas it nemaz nešķiet sarežģīti.

Aivars Vilnis | RS Tramvaju depo ekspluatācijas daļas vadītājs

Esmu bijis vairākās apmācībās, bet šīs viennozīmīgi bija izcilākās!
Ļoti augsti vērtēju pašu mācības procesu – bija iespēja uzstāties un uzreiz saņemt atgriezenisko saiti (plusi un mīnusi). Uzzināju daudz jauna un galvenais – uzzināju par savām kļūdām, kuras līdz šim neviens nebija norādījis. Paldies par sniegtām zināšanām. Noteikti šo apmācību ieteikšu ikvienam, kas vēlas sevi pilnveidot un sasniegt visaugstāko līmeni prezentēšanas mākslā.

Ina Martinsone | Vācu valodas privātskolotāja

Kurss ir pietiekami efektīva un saudzīga vide personisko runas prasmju pilnveidošanai, sevis iepazīšanai un dažādu baiļu pārvarēšanai. Mājas darbi – vērtīga pieredze un komforta zonas pārvarēšana. Kopumā astoņi no desmit!

Jānis Dubinskis | Cake HR Biznesa attīstības vadītājs

Pilnveidot savas prezentēšanas un runas prasmes pie Oskara izvēlējos, jo mani uzrunāja piedāvātais apmācību veids. Pateicoties pārdomātam nodarbību ciklam ar praktiskiem uzdevumiem un mājas darbiem, šobrīd ne tikai teorētiski, bet arī praktiski prezentēt un uzstāties man ir kļuvis daudz patīkamāk un vieglāk!
Ļoti noderīgas ir arī iegūtās PowerPoint prezentācijas sagatavošanas prasmes, tehnikas un knifi, kā rezultātā prezentācija ir auditoriju uzrunājošāka un vieglāk uztverama.

Līga Meldere | Finanšu konsultante

No programmas ieguvu vairāk nekā biju gaidījusi. Beidzot man “kabatā” ir prezentācijas īsā un garā versija, kuras zināšu nakts vidū. Gatavojot mājasdarbus, sapratu, ka plāns būtībā atbrīvo no izvēles mokām. Esmu priecīga par personiskiem padomiem.

Daiga Kiopa | SIA Lursoft valdes locekle

Kaut arī pirms tam man bija pieredze publiski uzstājoties, šo kursu nolēmu apmeklēt, jo bija vēlme šīs prasmes uzlabot. Jau, iepazīstoties ar kursa programmu, secināju, ka lekcijās ietverts plašs jautājumu loks. Atzinīgi vērtēju kursa veidotājus, kuri gan ar savām zināšanām, gan, pieaicinot kompetentus lektorus, sniedza vairākus ļoti noderīgus padomus – sākot ar runas struktūras veidošanu, beidzot ar tādām niansēm kā tembrs, intonācija, acu kontakts ar auditoriju.
Turklāt būtiski, ka apmācības process tika vērsts uz maksimālu auditorijas iesaisti un pozitīvu sadarbību – diskusijas, praktiskās nodarbības, prezentācijas, publisko runu analizēšana.
Ikvienam, kuram ikdienā jāprezentē vai jāuzstājas publikas priekšā, iesaku apmeklēt šo kursu, jo tas dos jums lielāku pārliecību, mazinās stresu. Pārliecinoša uzstāšanās ļaus jums sasniegt labākus rezultātus!

Svetlana Nazarkeviča | Telia Latvija tirdzniecības direktore

Pateicos Oskaram par ļoti produktīvām nodarbībām, vērtīgiem padomiem, kritiku un, protams, humoru. Es noteikti varu ieteikt RunasKursi.lv kā drošu sadarbības partneri ieguldījumam turpmākās karjeras un personības izaugsmē.

Sazināties