Pasākuma vadītājs un moderators

Oskars Priede kā pasākuma vadītājs un moderators iekustina publiku, padara pasākumu dzīvīgu, analizē notiekošo, atbilstoši reaģē un lieliski improvizē, nodrošinot raitu pasākuma gaitu. Tiek ievērots laika rāmis un sasniegts pasākuma mērķis.

 

Specializācija: konferences, semināri, diskusijas, svinīgi pasākumi.

 

2018. – 2019. gadā Oskars bija LNT raidījuma “900 sekundes” ziņu moderators.

Kopš 2019. gada Oskars vada interneta raidījumu “DIENA PĒC”

 

Darba valodas: latviešu un angļu.

Saņemt informāciju

Atsauksmes
Aija Žīgure,
Centrālās statistikas pārvaldes priekšniece

Spēj nodrošināt pasākuma vadīšanu augstā kvalitātē

Oskars Priede – cilvēks, kurš pierādīja, ka izcils moderators ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai…

Oskars Priede – cilvēks, kurš pierādīja, ka izcils moderators ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai pasākuma norisei. Centrālā statistikas pārvalde, atzīmējot Latvijas Statistikas 100 gadus, pārliecinājās, ka Oskars spēj nodrošināt gan zinātniskās konferences, gan svinīgi sirsnīga darbinieku pasākuma vadīšanu augstā kvalitātē.
Lai raksturotu Oskara darbu, izteikšos konferences goda viesa Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomikas komisijas Sociālās un demogrāfiskās statistikas nodaļas vadītāja Andres Vikat vārdiem: “Lai arī ne vārda nesaprotu latviski, konference bija saturīga un aizraujoša, vērojot harizmātiskā un atraktīvā moderatora darbu, kurš spēja ar neverbālām prasmēm sniegt izpratni par lektoru stāstīto un publikas jautāto.”

Lasīt vairāk
Lienīte Krūzīte,
Talsu novada Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe

Atsaucīgs un ar prasmi uzrunāt lielu auditoriju

2019.gada 5.aprīlī Talsu 2.vidusskolā pedagogu konferenci “Lietpratība – zināt, prast un lietot” vadīja moderators Oskars…

2019.gada 5.aprīlī Talsu 2.vidusskolā pedagogu konferenci “Lietpratība – zināt, prast un lietot” vadīja moderators Oskars Priede. Konferencē piedalījās vairāk nekā 300 pedagogu.
Oskars Priede kā pasākuma moderators ir zinošs, atsaucīgs, laipns, atraktīvs, harizmātisks un ar prasmi uzrunāt lielu auditoriju, orientēts uz labvēlīgu, savstarpēju sadarbību, ātri, atbilstoši situācijai, ar humoru reaģē uz nestandarta situācijām, pauž savu attieksmi un personīgo pieredzi, runājot par dažādiem problēmjautājumiem.
Lasīt vairāk
Zanda Lazda,
notikumu un mārketinga aģentūras WE ARE VERY vadītāja

Atraktīvs un vienmēr sagatavojies

Oskars spēj pielāgoties videi un publikai un saglabāt eleganci vietās, kur vajadzīgs humors vai vīrišķīga nopietnība….

Oskars spēj pielāgoties videi un publikai un saglabāt eleganci vietās, kur vajadzīgs humors vai vīrišķīga nopietnība. Harizmātisks, atraktīvs, vienmēr sagatavojies, pārzina pasākuma tēmu.
Vinnijs Pūks sacīja: “Dzīve ir kā ceļojums, kas jāpiedzīvo, nevis problēma, kas jāatrisina,” un tieši tāda ir Oskara pieeja darbam – ar smaidu pretī ceļojumam/pasākumam.

 

Lasīt vairāk
Mārtiņš Zemītis
Mārtiņš Zemītis,
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Vadošais ekonomisko konferenču un semināru vadītajs Latvijā

Oskars Priede izdarīja visu, lai Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā 2019. gada svarīgākā ekonomikas konference izdotos…

Oskars Priede izdarīja visu, lai Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā 2019. gada svarīgākā ekonomikas konference izdotos lieliska. Viss sākās ar profesionālu sagatavošanos. Vairākkārt pārrunājam scenāriju, Oskars paredzēja iespējamās problēmas un rekomendēja uzlabojumus. Bez viņa pieredzes konference vairākās vietās aprautos. Viņš ļoti augstā līmenī strādāja ar katru runātāju, lieliski uztvēra konferences jēgu, iedziļinājās tematā, radīja atbilstošo noskaņu un dinamiku. Protams, to visu mēs sagaidījām, jo bijām viņu redzējuši darbībā jau iepriekš, bet viņa darbs pārspēja mūsu gaidas. Oskars neuztver konferenču vadīšanu kā hobiju vai haltūru, nelēkā no temata uz tematu kā lauku kāzu vadītājs. Viņš ir šobrīd vadošais ekonomisko konferenču un semināru vadītajs Latvijā, runas treneris, mentors. Viņš ceļ jebkura Latvijas pasākuma, ko apņemas moderēt, līmeni.

Lasīt vairāk
Evita Feldberga
Evita Feldberga,
Ekonomikas ministrija

Padara pasākuma dalībnieku par pasākuma veidotāju

Oskara lielā vērtība pasākuma moderēšanā ir spēja klātesošos “piesiet” tēmai, transformējot informāciju katram saprotamā veidā, līdz…

Oskara lielā vērtība pasākuma moderēšanā ir spēja klātesošos “piesiet” tēmai, transformējot informāciju katram saprotamā veidā, līdz ar to padarot pasākuma dalībnieku par pasākuma veidotāju. Ļoti vēlētos uzsvērt arī vieglo gaisotni, kādu Oskars spēj radīt (mums latviešiem tas ir ļoti nepieciešams) un, protams, arī  spēju turēties uz noteiktā kursa, kas garantē pasākuma mērķa sasniegšanu.

Lasīt vairāk
Anita Straujuma
Anita Straujuma,
Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas izpilddirektore

Oskars parādīja prasmi "iekustināt" Arēnu Rīga, kā arī parūpēties par loģisku un secīgu pasākuma norisi

Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija 2017. gada 30. jūnijā pirmo reizi universitātes un Latvijas vēsturē…

Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija 2017. gada 30. jūnijā pirmo reizi universitātes un Latvijas vēsturē organizēja Lielo izlaidumu, kurā vienuviet – “Arēnā Rīga” – diplomus reizē saņēma ~ 1 400  absolventu, pārstāvot visas deviņas RTU fakultātes. Pasākuma grandiozumu apliecina arī absolventu viesu skaits – vairāk nekā 6 000 cilvēku.

 

Pasākuma vadītājs Oskars Priede lieliski parādīja savas prasmes gan “iekustināt”, gan sasmīdināt auditoriju, kā arī spēja teicami parūpēties par loģisku un secīgu vērienīgā RTU Lielā izlaiduma norisi, priecējot tā absolventus, viesus, universitātes mācībspēkus un citus dalībniekus.

Lasīt vairāk
Donatas Smailys
Donatas Smailys,
TEDxKaunas organizer, CEO of KTU Startup Space

Exceptional connection with audience and natural flow of the event

Oskars is a professional moderator with an excellent set of skills. He was moderating TEDxKaunas…

Oskars is a professional moderator with an excellent set of skills. He was moderating TEDxKaunas 2017. Oskars has an exceptional ability to connect with the audience, has a great tone of voice, that creates a very natural flow of the event. On behalf of the organizers, we highly recommend Oskars and looking forward to working with him in future.
Lasīt vairāk
Dāvids Štēbelis
Dāvids Štēbelis,
Uzņēmējs, biznesa modelēšanas treneris

Moderators, kurš pasākumu pārvērš notikumā

Oskars ir lielisks runātājs un pasākumu moderators. Ar lielisku humora izjūtu, saglabājot lietišķu domu gājienu…

Oskars ir lielisks runātājs un pasākumu moderators. Ar lielisku humora izjūtu, saglabājot lietišķu domu gājienu, viņš pasākumu pārvērš notikumā.

Lasīt vairāk
Solvita Kabakova
Solvita Kabakova,
Biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART vadītāja

Profesionāli moderēta konference ceļ pasākuma vērtību

Organizējot dažāda veida konferences un meistarklases, varam apgalvot, ka moderēšana ir ļoti būtiska pasākuma kvalitātes…

Organizējot dažāda veida konferences un meistarklases, varam apgalvot, ka moderēšana ir ļoti būtiska pasākuma kvalitātes sastāvdaļa, tādēļ, kopīgi realizējot pasākumu ar Oskaru Priedi moderatora lomā, droši varam teikt, ka Oskars lieliski komunicē ar auditoriju un lektoriem. Viņš ir taktisks, profesionāls, ar prasmi operatīvi reaģēt nestandarta situācijās, kā arī pilnībā apzinās sev uzticēto atbildību. Šāda veida attieksme ievērojami ceļ pasākuma pievienoto vērtību, un mēs būsim priecīgi sadarboties arī turpmāk!

Lasīt vairāk
Sandra Svētiņa
Sandra Svētiņa,
IDEA PR klientu direktore

Nolasa publiku, pielāgojas ar emocionālo noskaņu un spēj iekustināt cilvēkus

Emulators. Nolasa katru publiku individuāli, pielāgojas intelektuāli tai – ne tikai ar tēmām, bet arī…

Emulators. Nolasa katru publiku individuāli, pielāgojas intelektuāli tai – ne tikai ar tēmām, bet arī ar emocionālo noskaņu.
Elastīgs. Ļoti viegli sadarboties gan scenārija ietvaros, gan katrā pasākumā neiztrūkstošo neparedzēto lietu un lēmumu ietvaros.
Dzīvs. Dabiski iekļaujas publikā un spēj to iekustināt, pašam vienlaicīgi kļūstot gan par daļu no skatītāja, gan pārstāvot vadītājus.

Lasīt vairāk
Solvita Brence
Solvita Brence,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Direktora biroja Sabiedrisko attiecību vadītāja

Spēja ātri uzķert nepieciešamās detaļas un faktus, labs humors

Pasākuma vadītājam Oskaram piemīt vairākas lieliskas prasmes: komunikācijas prasmes, radošums, lietišķums, laba humora izjūta (to…

Pasākuma vadītājam Oskaram piemīt vairākas lieliskas prasmes: komunikācijas prasmes, radošums, lietišķums, laba humora izjūta (to neviena skola, izņemot dzīves skolu, iemācīt nevar). Oskaram ir spēja īsā laika posmā ātri “uzķert” nepieciešamās detaļas un faktus, kuri veiksmīgi tiek ieintegrēti pasākuma saturā. Dinamika, aizrautība un lieliski piemēri no dzīves pasākumu veidoja ausīm un acīm tīkamu. Paldies!

Lasīt vairāk
Dace Pelēkā
Dace Pelēkā,
Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i.

Atraisa auditoriju un profesionāli vada pasākumu arī angļu valodā

Augstā līmenī un korekti novadīta VID 25 gadu jubilejas konference. Oskars kā konferences moderators spēja…

Augstā līmenī un korekti novadīta VID 25 gadu jubilejas konference. Oskars kā konferences moderators spēja atraisīt auditoriju, novēršot stīvumu, kas nereti mēdz parādīties pasākumos ar sarežģītiem tematiem. Liels ieguvums ir viņa spēja profesionāli vadīt pasākumus arī angļu valodā, tas radīja mājīguma sajūtu mūsu ārvalstu viesiem. Kopumā ļoti atsaucīga, vienkārša un cilvēkiem labi saprotama komunikācijas forma. Ar Oskaru bija viegli strādāt. Labprāt sadarbošos arī nākotnē.

Lasīt vairāk
Unda Blaumane
Unda Blaumane,
iDEAHOUSE events vadītāja

Ekselenti vadīts pasākums, noturot tempu emocionalitāti un enerģiju!

Esam pateicīgi Oskaram par sadarbību kustības “Dažādībā ir spēks!” ietvaros, kurā viņš divus gadus pēc…

Esam pateicīgi Oskaram par sadarbību kustības “Dažādībā ir spēks!” ietvaros, kurā viņš divus gadus pēc kārtas ekselenti veica moderatora pienākumus, lai novadītu apbalvošanas ceremoniju. Tā nav vienkārša apbalvošanas ceremonija, jo tajā vijas cauri reālu cilvēku stāsti, kas līdz asarām aizkustina auditoriju. Paldies Oskaram par spēju noturēt pasākuma tempu, emocionalitāti un enerģiju!

Lasīt vairāk
Agnese Buče
Agnese Buče,
UniCredit Leasing reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Sajuta pasākuma dalībniekus un bija trāpīgs ar komentāriem

UniCredit Leasing 20 gadu jubilejas pasākuma vadīšanai izvēlējāmies Oskaru Priedi un šī izvēle mums nelika vilties….

UniCredit Leasing 20 gadu jubilejas pasākuma vadīšanai izvēlējāmies Oskaru Priedi un šī izvēle mums nelika vilties. Komplimenti Oskaram par to, ka viņš sajuta mūs un bija neuzbāzīgs, trāpīgs ar komentāriem un ne “zvaigznes” uzmanību pieprasošs.

Lasīt vairāk
Dace Baraka
Dace Baraka,
ESF projekta “Bērnu invaliditātes noteikšanas sistēmas pilnveide” vadītāja

Radīja draudzīgu gaisotni un veicināja dalībnieku atvērtību un aktivitāti

Plānojot informatīvo pasākumu “Invaliditātes noteikšana bērniem – jauns skatījums”, sākām savlaicīgi meklēt pasākuma vadītāju.  Atrodot…

Plānojot informatīvo pasākumu “Invaliditātes noteikšana bērniem – jauns skatījums”, sākām savlaicīgi meklēt pasākuma vadītāju.  Atrodot Oskara Priedes kontaktus, bez ilgas domāšanas uzrunājām, ka vēlamies viņu par moderatoru savā pasākumā. Vienlaikus sapratām, ka varam saņemt atteikumu, jo persona, kas vadījusi pasākumus par ekonomiku, biznesu, transportu varbūt nevēlēsies runāt par tik sociāli jutīgu tematu.

Taču Oskars atsaucās un piekrita. Jāatzīmē, ka viņa harizma, labā humora izjūta un tiešums nedaudz stīvo auditoriju un saspringto gaisotni radīja mierīgāku, draudzīgāku un dalībniekus atvērtākus un drosmīgākus jautājumu uzdošanā. Mums bija prieks sadarboties ar Oskaru, jo tas bija profesionāli!

Lasīt vairāk
Laura Liepiņa
Laura Liepiņa,
LR Zemkopības ministrija

Neformāla atmosfēra un auditorija, kas smaida

Sadarbība ar Oskaru ir patīkama un viegla. Moderēšana ir liels atbalsts pasākuma rīkotājiem. Tāpat novērtējam…

Sadarbība ar Oskaru ir patīkama un viegla. Moderēšana ir liels atbalsts pasākuma rīkotājiem.

Tāpat novērtējam arī Oskara sniegtos padomus pasākuma veiksmīgai norisei. Viņam piemīt spēja piesaistīt klausītāju uzmanību, radīt neformālu atmosfēru savstarpēji nepazīstamu cilvēku vidū. Un kas ne mazāk svarīgi – likt auditorijai pasmaidīt!

Lasīt vairāk
Baiba Gulbe
Baiba Gulbe,
Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore

Novērsīs organizatoru satraukumu un pasākums būs izdevies

Organizējot Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferenci Liepājā 2017. gada pavasarī, tika meklēts moderators, kurš ne tikai…

Organizējot Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferenci Liepājā 2017. gada pavasarī, tika meklēts moderators, kurš ne tikai labi pārzina angļu valodu, bet arī būtu zinošs inženierzinātnēs. Oskars Priede pārliecinoši novadīja 2 dienu pasākumu, ar aizrautību sekoja līdzi pasākuma dalībnieku prezentācijām. Ar smaidu un humoru, novēršot jebkuras ķibeles, tā, ka pasākuma dalībnieki tās pat nepamanīja. Lielisks moderators, kurš ar garantiju novērsīs organizatoru satraukumu un pasākums būs izdevies.

Lasīt vairāk
Ilaria Vilkelis
Ilaria Vilkelis,
Senior Executive Coach & Real Estate Strategist (United Kingdom)

A masterful public speaker who makes everyone feel welcome

I was recently invited to speak at the prestigious BMDA conference in Riga, Latvia. Oskars…

I was recently invited to speak at the prestigious BMDA conference in Riga, Latvia. Oskars was the Master of Ceremonies. His ability to make each speaker feel welcome was truly masterful. His questions were relevant and well formulated. Oskars is a great public speaker and a wonderful host who makes everyone feel at ease.

Lasīt vairāk
Ēriks Vītols
Ēriks Vītols,
BIM SOLUTIONS vadītājs

Ļoti labas atsauksmes no apmeklētājiem un runātājiem!

Organizējot ikgadējo “BIM Forumu” ar vairāk nekā 250 cilvēku dalību uzaicinājām Oskaru Priedi kā galvenās…

Organizējot ikgadējo “BIM Forumu” ar vairāk nekā 250 cilvēku dalību uzaicinājām Oskaru Priedi kā galvenās sesijas moderatoru. Esam pateicīgi par moderēšanu, jo saņēmām ļoti labas atsauksmes no apmeklētājiem un runātājiem. Labprāt turpināsim sadarbību.

Lasīt vairāk
Linda Tunte
Linda Tunte,
Žurnāla "iBizness" redaktore

Lieliska humora izjūta, priecīgi apmeklētāji un laba kopējā noskaņa. Profesionāli un aizraujoši.

Izvēlējāmies Oskaru Priedi kā pasākuma BIZNESA LEPNUMS 2016 vadītāju. Mūsu izvēles pareizību apliecināja apmeklētāju priekpilnās…

Izvēlējāmies Oskaru Priedi kā pasākuma BIZNESA LEPNUMS 2016 vadītāju. Mūsu izvēles pareizību apliecināja apmeklētāju priekpilnās atsauksmes pēc pasākuma – viņi slavēja vadītāja lielisko humora izjūtu un kopējo noskaņu, kāda tika radīta. Profesionāli un aizraujoši.

Lasīt vairāk
Modris Ozoliņš
Modris Ozoliņš,
Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma orgkomitejas loceklis

Spēja nodibināt kontaktu ar auditoriju un radoša improvizācija

Oskaru raksturo tas, ka viņš nopietni gatavojas veicamajiem uzdevumiem. Oskaram, neapšaubāmi, ir pieredze, ir zināšanas…

Oskaru raksturo tas, ka viņš nopietni gatavojas veicamajiem uzdevumiem. Oskaram, neapšaubāmi, ir pieredze, ir zināšanas un talants, taču, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, viņš nopietni gatavojas uzdevumam. Kombinācijā ar spēju nodibināt kontaktu ar auditoriju un radošu improvizāciju tiek sasniegts teicams rezultāts. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma sekcijas moderēšanā nācās operatīvi mainīt pasākuma scenāriju un Oskars to īstenoja. Neviens pat nenojauta, ka sākotnējais scenārijs bija citādāks. Starptautisku pasākumu vadīšanā  nozīmīgas ir  Oskara teicamās angļu valodas prasmes un oratora talants.

Lasīt vairāk
Elīna Gaile-Sarkane
Elīna Gaile-Sarkane,
RTU Senāta priekšsēdētāja

Lieliskas angļu valodas zināšanas kombinācijā ar asprātīgu un tiešu attieksmi

Oskaram Priedem kā pasākuma moderatoram ir atvērts un pozitīvs vadīšanas stils, līdz ar to pasākums…

Oskaram Priedem kā pasākuma moderatoram ir atvērts un pozitīvs vadīšanas stils, līdz ar to pasākums iegūst nepiespiestu un brīvu gaisotni.  Manuprāt Oskars lieliski iesaistīja visus dalībniekus konferences darbā un diskusijās. Oskara lieliskās angļu valodas zināšanas kombinācijā ar asprātīgu, aizrautīgu un tiešu attieksmi  nodrošināja humora un nopietnu komentāru sinerģiju  par konferences tematiku. Varu raksturot Oskaru kā  pieredzējušu profesionāli, kurš jūt publiku, bet neatkāpjas no sava tiešā mērķa.

Lasīt vairāk
Inga Lapiņa
Inga Lapiņa,
RTU IEVF dekāna vietniece

Augsta profesionālā kompetence un paškontrole

2014.gada 8.-9.maijā Rīgā norisinājās Baltic Management Development Association (BMDA) 12. ikgadējā konference “A Successful 21st…

2014.gada 8.-9.maijā Rīgā norisinājās Baltic Management Development Association (BMDA) 12. ikgadējā konference “A Successful 21st Century Organization”. Konferencē piedalījās vairāk nekā 100 akadēmiskās un biznesa vides pārstāvji no 18 pasaules valstīm. Man kā šīs konferences organizācijas komitejas vadītājai bija iespēja novērtēt Oskaru kā konferences vadītāju – moderatoru un diskusiju vadītāju.

Kompetence un profesionalitāte, ar kuru katrs no mums veic uzticēto darbu, vienmēr ir mūsu personiskās inteliģences, pieredzes, prakses un atbildības apvienojums. Par Oskara darbu konferencē varu teikt, ka viņš kā moderators demonstrēja augstu profesionālo kompetenci, kas aptvēra sevis apzināšanos konkrētajā vidē un apstākļos, paškontroli, sociālo apzinātību un veiksmīgu attiecību vadību. Starptautiskas biznesa konferences vadīt ir diezgan sarežģīti, jo piedalās pieredzējuši cilvēki ar atšķirīgu profesionālo skatījumu, dažādu biznesa vides izpratni un kopumā visdažādāko „skatu uz dzīvi”. Oskars bija iedziļinājies konferences tematikā, profesionāli un ieinteresēti sekoja konferences runātājiem, korekti un ar izpratni uzdeva jautājumus, nepiespiesti iesaistīja diskusijā konferences dalībniekus, vajadzīgajos brīžos prata pajokot, noturēt un koncentrēt auditorijas uzmanību.

BMDA konferencē Oskars strādāja ar iedvesmu, aizrautību, inteliģenti, emocionāli kompetenti un vienlaikus izcili lietišķi un diplomātiski – tas bija labāk, nekā mēs cerējām!

Lasīt vairāk
Visas atsauksmes