Pasākuma vadītājs un moderators

Oskars Priede kā pasākuma vadītājs un moderators iekustina publiku, padara pasākumu dzīvīgu, analizē notiekošo, atbilstoši reaģē un lieliski improvizē, nodrošinot raitu pasākuma gaitu. Tiek ievērots laika rāmis un sasniegts pasākuma mērķis.

 

Specializācija: konferences, semināri, diskusijas, svinīgi pasākumi.

 

2018. – 2019. gadā Oskars bija LNT raidījuma “900 sekundes” ziņu moderators.

Kopš 2019. gada Oskars vada interneta raidījumu “DIENA PĒC”

 

Darba valodas: latviešu un angļu.

Saņemt informāciju

Atsauksmes
Aija Žīgure,
Centrālās statistikas pārvaldes priekšniece

Spēj nodrošināt pasākuma vadīšanu augstā kvalitātē

Oskars Priede – cilvēks, kurš pierādīja, ka izcils moderators ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai…

Oskars Priede – cilvēks, kurš pierādīja, ka izcils moderators ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai pasākuma norisei. Centrālā statistikas pārvalde, atzīmējot Latvijas Statistikas 100 gadus, pārliecinājās, ka Oskars spēj nodrošināt gan zinātniskās konferences, gan svinīgi sirsnīga darbinieku pasākuma vadīšanu augstā kvalitātē.
Lai raksturotu Oskara darbu, izteikšos konferences goda viesa Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomikas komisijas Sociālās un demogrāfiskās statistikas nodaļas vadītāja Andres Vikat vārdiem: “Lai arī ne vārda nesaprotu latviski, konference bija saturīga un aizraujoša, vērojot harizmātiskā un atraktīvā moderatora darbu, kurš spēja ar neverbālām prasmēm sniegt izpratni par lektoru stāstīto un publikas jautāto.”

Lasīt vairāk
Mārtiņš Zemītis,
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Vadošais ekonomisko konferenču un semināru vadītajs Latvijā

Oskars Priede izdarīja visu, lai Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā 2019. gada svarīgākā ekonomikas konference izdotos…

Oskars Priede izdarīja visu, lai Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā 2019. gada svarīgākā ekonomikas konference izdotos lieliska. Viss sākās ar profesionālu sagatavošanos. Vairākkārt pārrunājam scenāriju, Oskars paredzēja iespējamās problēmas un rekomendēja uzlabojumus. Bez viņa pieredzes konference vairākās vietās aprautos. Viņš ļoti augstā līmenī strādāja ar katru runātāju, lieliski uztvēra konferences jēgu, iedziļinājās tematā, radīja atbilstošo noskaņu un dinamiku. Protams, to visu mēs sagaidījām, jo bijām viņu redzējuši darbībā jau iepriekš, bet viņa darbs pārspēja mūsu gaidas. Oskars neuztver konferenču vadīšanu kā hobiju vai haltūru, nelēkā no temata uz tematu kā lauku kāzu vadītājs. Viņš ir šobrīd vadošais ekonomisko konferenču un semināru vadītajs Latvijā, runas treneris, mentors. Viņš ceļ jebkura Latvijas pasākuma, ko apņemas moderēt, līmeni.

Lasīt vairāk
Elīna Jakubaņeca,
Baltic Geospatial Information Technology Conference

Cilvēks, uz kuru mēs kā organizatori varam paļauties

Baltijas ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju konferences ietvaros ar Oskaru šogad sadarbojāmies jau otro reizi. Mēs ļoti…

Baltijas ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju konferences ietvaros ar Oskaru šogad sadarbojāmies jau otro reizi. Mēs ļoti augstu vērtējam viņa profesionalitāti. Oskars vienmēr ir labi sagatavojies un rūpīgi iepazinies ar pasākuma tēmu. Viņš aktīvi iesaista auditoriju un viegli tiek galā ar neparedzētām situācijām. Oskars ir cilvēks, uz kuru mēs kā organizatori varam paļauties un būt droši, ka darbs tiks paveikts ļoti augstā kvalitātē. Arī no apmeklētājiem vienmēr esam saņēmuši tikai labākās atsauksmes.

Lasīt vairāk
Paula Krastiņa
Paula Krastiņa,
B2B mārketinga vadītāja uzņēmumā “Adaptive”

Profesionālis ar izcilu humora izjūtu

Oskars lieliski spēj nolasīt publiku un iekustināt pat viskūtrākos pasākuma apmeklētājus, kad tas nepieciešams. Kā…

Oskars lieliski spēj nolasīt publiku un iekustināt pat viskūtrākos pasākuma apmeklētājus, kad tas nepieciešams.
Kā organizatore novērtēju Oskara prasmi noturēt pasākumu tam paredzētajā laika rāmī, kas bija izaicinājums, ņemot vērā pasākuma konceptu.

Lasīt vairāk
Zanda Lazda
Zanda Lazda,
notikumu un mārketinga aģentūras WE ARE VERY vadītāja

Atraktīvs un vienmēr sagatavojies

Oskars spēj pielāgoties videi un publikai un saglabāt eleganci vietās, kur vajadzīgs humors vai vīrišķīga nopietnība….

Oskars spēj pielāgoties videi un publikai un saglabāt eleganci vietās, kur vajadzīgs humors vai vīrišķīga nopietnība. Harizmātisks, atraktīvs, vienmēr sagatavojies, pārzina pasākuma tēmu.
Vinnijs Pūks sacīja: “Dzīve ir kā ceļojums, kas jāpiedzīvo, nevis problēma, kas jāatrisina,” un tieši tāda ir Oskara pieeja darbam – ar smaidu pretī ceļojumam/pasākumam.

 

Lasīt vairāk
Donatas Smailys
Donatas Smailys,
TEDxKaunas organizer, CEO of KTU Startup Space

Exceptional connection with audience and natural flow of the event

Oskars is a professional moderator with an excellent set of skills. He was moderating TEDxKaunas…

Oskars is a professional moderator with an excellent set of skills. He was moderating TEDxKaunas 2017. Oskars has an exceptional ability to connect with the audience, has a great tone of voice, that creates a very natural flow of the event. On behalf of the organizers, we highly recommend Oskars and looking forward to working with him in future.
Lasīt vairāk
Evita Feldberga
Evita Feldberga,
Ekonomikas ministrija

Padara pasākuma dalībnieku par pasākuma veidotāju

Oskara lielā vērtība pasākuma moderēšanā ir spēja klātesošos “piesiet” tēmai, transformējot informāciju katram saprotamā veidā, līdz…

Oskara lielā vērtība pasākuma moderēšanā ir spēja klātesošos “piesiet” tēmai, transformējot informāciju katram saprotamā veidā, līdz ar to padarot pasākuma dalībnieku par pasākuma veidotāju. Ļoti vēlētos uzsvērt arī vieglo gaisotni, kādu Oskars spēj radīt (mums latviešiem tas ir ļoti nepieciešams) un, protams, arī  spēju turēties uz noteiktā kursa, kas garantē pasākuma mērķa sasniegšanu.

Lasīt vairāk
Raivis Kronbergs
Raivis Kronbergs,
Zemkopības ministrijas Valsts sekretārs

Augsti profesionāls moderators veiksmīga starptautiska pasākuma norisē

Oskars Priede ir izcils un augsti profesionāls moderators veiksmīga starptautiska pasākuma norisē! Lai kvalitatīvi organizētu…

Oskars Priede ir izcils un augsti profesionāls moderators veiksmīga starptautiska pasākuma norisē!
Lai kvalitatīvi organizētu un novadītu starptautisku starpnozaru “Vienas veselības” konferenci par antimikrobiālo rezistenci (07.12.2023.), pieņēmām lēmumu sadarboties ar moderatoru, tādēļ uzaicinājām Oskaru Priedi.

Oskars iesaistījās jau pasākuma sagatavošanas posmā, sniedzot ieteikumus scenārija veidošanai un daloties ar savu pasākumu moderatora pieredzi, lai pēc iespējas sekmīgāk tiktu sasniegti konferences mērķi. Apbrīnojama ir Oskara spēja ļoti īsā laikā iepazīties un noorientēties ļoti plašā un sarežģītā “Vienas veselības” tēmā, jo īpaši, antimikrobiālās rezistences jautājumos. Oskars moderēja konferenci tik korekti un pārliecinoši, ka ārvalstu pārstāvji bija pārliecināti, ka konferences moderators ir nozares pārstāvis. Tas apliecina Oskara ieinteresētību, precizitāti un rūpību, gatavojoties pasākuma moderēšanai, lai nodrošinātu pasākuma veiksmīgu norisi.

Oskars gan konferenci, gan augsta līmeņa diskusiju “Kopā pret antimikrobiālo rezistenci” (06.12.2023.) moderēja augsti profesionāli un precīzi ievērojot scenāriju, vienlaikus radot ļoti labvēlīgu un atvērtu diskusiju vidi.

Lasīt vairāk
Anita Straujuma
Anita Straujuma,
Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas izpilddirektore

Oskars parādīja prasmi "iekustināt" Arēnu Rīga, kā arī parūpēties par loģisku un secīgu pasākuma norisi

Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija 2017. gada 30. jūnijā pirmo reizi universitātes un Latvijas vēsturē…

Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija 2017. gada 30. jūnijā pirmo reizi universitātes un Latvijas vēsturē organizēja Lielo izlaidumu, kurā vienuviet – “Arēnā Rīga” – diplomus reizē saņēma ~ 1 400  absolventu, pārstāvot visas deviņas RTU fakultātes. Pasākuma grandiozumu apliecina arī absolventu viesu skaits – vairāk nekā 6 000 cilvēku.

 

Pasākuma vadītājs Oskars Priede lieliski parādīja savas prasmes gan “iekustināt”, gan sasmīdināt auditoriju, kā arī spēja teicami parūpēties par loģisku un secīgu vērienīgā RTU Lielā izlaiduma norisi, priecējot tā absolventus, viesus, universitātes mācībspēkus un citus dalībniekus.

Lasīt vairāk
Jūlija Kāne
Jūlija Kāne,
DECTA mārketinga vadītāja, ECOM21 izpilddirektore

Ikgadējās konferences dalībnieki lūdz aicināt Oskaru atkārtoti

Jau vairākkārt aicinām Oskaru uz mūsu starptautisko Fintech un e-komercijas pasākumu ECOM21, kuru apmeklē vairāk…

Jau vairākkārt aicinām Oskaru uz mūsu starptautisko Fintech un e-komercijas pasākumu ECOM21, kuru apmeklē vairāk nekā 600 cilvēku no 30 valstīm. No sirds varu teikt, ka gan paši esam starā no Oskara padarītā darba, gan arī mūsu konferences dalībnieki lūdz aicināt Oskaru atkārtoti. Oskars ir ļoti atbildīgs, māk pielāgoties jebkādai negaidītai situācijai un kā pasākuma organizatori zinām, ka vienmēr varam paļauties uz viņu.
Lasīt vairāk
<strong>Auguste Stonyte</strong>
Auguste Stonyte,
StrongPoint, Marketing and Communication Manager Baltics

Excellent moderator

Professionalism, reaction, attention, big smile – what else you could expect? Nothing! We were very…

Professionalism, reaction, attention, big smile – what else you could expect? Nothing! We were very satisfied with the excellent moderator job Oskars delivered already two years in a row during our annual conference “Baltic Retail Forum”.

Lasīt vairāk
Dace Pelēkā
Dace Pelēkā,
Valsts prezidenta kancelejas vadītājas vietniece

Atraisa auditoriju un profesionāli vada pasākumu arī angļu valodā

Augstā līmenī un korekti novadīta VID 25 gadu jubilejas konference. Oskars kā konferences moderators spēja…

Augstā līmenī un korekti novadīta VID 25 gadu jubilejas konference. Oskars kā konferences moderators spēja atraisīt auditoriju, novēršot stīvumu, kas nereti mēdz parādīties pasākumos ar sarežģītiem tematiem. Liels ieguvums ir viņa spēja profesionāli vadīt pasākumus arī angļu valodā, tas radīja mājīguma sajūtu mūsu ārvalstu viesiem. Kopumā ļoti atsaucīga, vienkārša un cilvēkiem labi saprotama komunikācijas forma. Ar Oskaru bija viegli strādāt. Labprāt sadarbošos arī nākotnē.

Lasīt vairāk
Lienīte Krūzīte
Lienīte Krūzīte,
Talsu novada Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe

Atsaucīgs un ar prasmi uzrunāt lielu auditoriju

Talsu 2.vidusskolā pedagogu konferenci “Lietpratība – zināt, prast un lietot” vadīja moderators Oskars Priede. Konferencē…

Talsu 2.vidusskolā pedagogu konferenci “Lietpratība – zināt, prast un lietot” vadīja moderators Oskars Priede. Konferencē piedalījās vairāk nekā 300 pedagogu.
Oskars Priede kā pasākuma moderators ir zinošs, atsaucīgs, laipns, atraktīvs, harizmātisks un ar prasmi uzrunāt lielu auditoriju, orientēts uz labvēlīgu, savstarpēju sadarbību, ātri, atbilstoši situācijai, ar humoru reaģē uz nestandarta situācijām, pauž savu attieksmi un personīgo pieredzi, runājot par dažādiem problēmjautājumiem.
Lasīt vairāk
Solvita Kabakova
Solvita Kabakova,
Biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART vadītāja

Profesionāli moderēta konference ceļ pasākuma vērtību

Organizējot dažāda veida konferences un meistarklases, varam apgalvot, ka moderēšana ir ļoti būtiska pasākuma kvalitātes…

Organizējot dažāda veida konferences un meistarklases, varam apgalvot, ka moderēšana ir ļoti būtiska pasākuma kvalitātes sastāvdaļa, tādēļ, kopīgi realizējot pasākumu ar Oskaru Priedi moderatora lomā, droši varam teikt, ka Oskars lieliski komunicē ar auditoriju un lektoriem. Viņš ir taktisks, profesionāls, ar prasmi operatīvi reaģēt nestandarta situācijās, kā arī pilnībā apzinās sev uzticēto atbildību. Šāda veida attieksme ievērojami ceļ pasākuma pievienoto vērtību, un mēs būsim priecīgi sadarboties arī turpmāk!

Lasīt vairāk
Dāvids Štēbelis
Dāvids Štēbelis,
Uzņēmējs, biznesa modelēšanas treneris

Moderators, kurš pasākumu pārvērš notikumā

Oskars ir lielisks runātājs un pasākumu moderators. Ar lielisku humora izjūtu, saglabājot lietišķu domu gājienu…

Oskars ir lielisks runātājs un pasākumu moderators. Ar lielisku humora izjūtu, saglabājot lietišķu domu gājienu, viņš pasākumu pārvērš notikumā.

Lasīt vairāk
Sandra Svētiņa
Sandra Svētiņa,
IDEA PR klientu direktore

Nolasa publiku, pielāgojas ar emocionālo noskaņu un spēj iekustināt cilvēkus

Emulators. Nolasa katru publiku individuāli, pielāgojas intelektuāli tai – ne tikai ar tēmām, bet arī…

Emulators. Nolasa katru publiku individuāli, pielāgojas intelektuāli tai – ne tikai ar tēmām, bet arī ar emocionālo noskaņu.
Elastīgs. Ļoti viegli sadarboties gan scenārija ietvaros, gan katrā pasākumā neiztrūkstošo neparedzēto lietu un lēmumu ietvaros.
Dzīvs. Dabiski iekļaujas publikā un spēj to iekustināt, pašam vienlaicīgi kļūstot gan par daļu no skatītāja, gan pārstāvot vadītājus.

Lasīt vairāk
Solvita Brence
Solvita Brence,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Direktora biroja Sabiedrisko attiecību vadītāja

Spēja ātri uzķert nepieciešamās detaļas un faktus, labs humors

Pasākuma vadītājam Oskaram piemīt vairākas lieliskas prasmes: komunikācijas prasmes, radošums, lietišķums, laba humora izjūta (to…

Pasākuma vadītājam Oskaram piemīt vairākas lieliskas prasmes: komunikācijas prasmes, radošums, lietišķums, laba humora izjūta (to neviena skola, izņemot dzīves skolu, iemācīt nevar). Oskaram ir spēja īsā laika posmā ātri “uzķert” nepieciešamās detaļas un faktus, kuri veiksmīgi tiek ieintegrēti pasākuma saturā. Dinamika, aizrautība un lieliski piemēri no dzīves pasākumu veidoja ausīm un acīm tīkamu. Paldies!

Lasīt vairāk
Dace Baraka
Dace Baraka,
ESF projekta “Bērnu invaliditātes noteikšanas sistēmas pilnveide” vadītāja

Radīja draudzīgu gaisotni un veicināja dalībnieku atvērtību un aktivitāti

Plānojot informatīvo pasākumu “Invaliditātes noteikšana bērniem – jauns skatījums”, sākām savlaicīgi meklēt pasākuma vadītāju.  Atrodot…

Plānojot informatīvo pasākumu “Invaliditātes noteikšana bērniem – jauns skatījums”, sākām savlaicīgi meklēt pasākuma vadītāju.  Atrodot Oskara Priedes kontaktus, bez ilgas domāšanas uzrunājām, ka vēlamies viņu par moderatoru savā pasākumā. Vienlaikus sapratām, ka varam saņemt atteikumu, jo persona, kas vadījusi pasākumus par ekonomiku, biznesu, transportu varbūt nevēlēsies runāt par tik sociāli jutīgu tematu.

Taču Oskars atsaucās un piekrita. Jāatzīmē, ka viņa harizma, labā humora izjūta un tiešums nedaudz stīvo auditoriju un saspringto gaisotni radīja mierīgāku, draudzīgāku un dalībniekus atvērtākus un drosmīgākus jautājumu uzdošanā. Mums bija prieks sadarboties ar Oskaru, jo tas bija profesionāli!

Lasīt vairāk
Agnese Buče
Agnese Buče,
UniCredit Leasing reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Sajuta pasākuma dalībniekus un bija trāpīgs ar komentāriem

UniCredit Leasing 20 gadu jubilejas pasākuma vadīšanai izvēlējāmies Oskaru Priedi un šī izvēle mums nelika vilties….

UniCredit Leasing 20 gadu jubilejas pasākuma vadīšanai izvēlējāmies Oskaru Priedi un šī izvēle mums nelika vilties. Komplimenti Oskaram par to, ka viņš sajuta mūs un bija neuzbāzīgs, trāpīgs ar komentāriem un ne “zvaigznes” uzmanību pieprasošs.

Lasīt vairāk
Ilaria Vilkelis
Ilaria Vilkelis,
Senior Executive Coach & Real Estate Strategist (United Kingdom)

A masterful public speaker who makes everyone feel welcome

I was recently invited to speak at the prestigious BMDA conference in Riga, Latvia. Oskars…

I was recently invited to speak at the prestigious BMDA conference in Riga, Latvia. Oskars was the Master of Ceremonies. His ability to make each speaker feel welcome was truly masterful. His questions were relevant and well formulated. Oskars is a great public speaker and a wonderful host who makes everyone feel at ease.

Lasīt vairāk
Baiba Gulbe
Baiba Gulbe,
Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore

Novērsīs organizatoru satraukumu un pasākums būs izdevies

Organizējot Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferenci Liepājā 2017. gada pavasarī, tika meklēts moderators, kurš ne tikai…

Organizējot Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferenci Liepājā 2017. gada pavasarī, tika meklēts moderators, kurš ne tikai labi pārzina angļu valodu, bet arī būtu zinošs inženierzinātnēs. Oskars Priede pārliecinoši novadīja 2 dienu pasākumu, ar aizrautību sekoja līdzi pasākuma dalībnieku prezentācijām. Ar smaidu un humoru, novēršot jebkuras ķibeles, tā, ka pasākuma dalībnieki tās pat nepamanīja. Lielisks moderators, kurš ar garantiju novērsīs organizatoru satraukumu un pasākums būs izdevies.

Lasīt vairāk
Unda Blaumane
Unda Blaumane,
iDEAHOUSE events vadītāja

Ekselenti vadīts pasākums, noturot tempu emocionalitāti un enerģiju!

Esam pateicīgi Oskaram par sadarbību kustības “Dažādībā ir spēks!” ietvaros, kurā viņš divus gadus pēc…

Esam pateicīgi Oskaram par sadarbību kustības “Dažādībā ir spēks!” ietvaros, kurā viņš divus gadus pēc kārtas ekselenti veica moderatora pienākumus, lai novadītu apbalvošanas ceremoniju. Tā nav vienkārša apbalvošanas ceremonija, jo tajā vijas cauri reālu cilvēku stāsti, kas līdz asarām aizkustina auditoriju. Paldies Oskaram par spēju noturēt pasākuma tempu, emocionalitāti un enerģiju!

Lasīt vairāk
Laura Liepiņa
Laura Liepiņa,
LR Zemkopības ministrija

Neformāla atmosfēra un auditorija, kas smaida

Sadarbība ar Oskaru ir patīkama un viegla. Moderēšana ir liels atbalsts pasākuma rīkotājiem. Tāpat novērtējam…

Sadarbība ar Oskaru ir patīkama un viegla. Moderēšana ir liels atbalsts pasākuma rīkotājiem.

Tāpat novērtējam arī Oskara sniegtos padomus pasākuma veiksmīgai norisei. Viņam piemīt spēja piesaistīt klausītāju uzmanību, radīt neformālu atmosfēru savstarpēji nepazīstamu cilvēku vidū. Un kas ne mazāk svarīgi – likt auditorijai pasmaidīt!

Lasīt vairāk
Visas atsauksmes