Raivis Kronbergs

Zemkopības ministrijas Valsts sekretārs

Augsti profesionāls moderators veiksmīga starptautiska pasākuma norisē

Oskars Priede ir izcils un augsti profesionāls moderators veiksmīga starptautiska pasākuma norisē!
Lai kvalitatīvi organizētu un novadītu starptautisku starpnozaru “Vienas veselības” konferenci par antimikrobiālo rezistenci (07.12.2023.), pieņēmām lēmumu sadarboties ar moderatoru, tādēļ uzaicinājām Oskaru Priedi.

Oskars iesaistījās jau pasākuma sagatavošanas posmā, sniedzot ieteikumus scenārija veidošanai un daloties ar savu pasākumu moderatora pieredzi, lai pēc iespējas sekmīgāk tiktu sasniegti konferences mērķi. Apbrīnojama ir Oskara spēja ļoti īsā laikā iepazīties un noorientēties ļoti plašā un sarežģītā “Vienas veselības” tēmā, jo īpaši, antimikrobiālās rezistences jautājumos. Oskars moderēja konferenci tik korekti un pārliecinoši, ka ārvalstu pārstāvji bija pārliecināti, ka konferences moderators ir nozares pārstāvis. Tas apliecina Oskara ieinteresētību, precizitāti un rūpību, gatavojoties pasākuma moderēšanai, lai nodrošinātu pasākuma veiksmīgu norisi.

Oskars gan konferenci, gan augsta līmeņa diskusiju “Kopā pret antimikrobiālo rezistenci” (06.12.2023.) moderēja augsti profesionāli un precīzi ievērojot scenāriju, vienlaikus radot ļoti labvēlīgu un atvērtu diskusiju vidi.