Treniņi mazās grupās ar lielu efektu

Sazināties

Īsumā:

Parasti apmācības notiek uzņēmuma telpās darba laikā, ļaujot darbiniekiem uzlabot prasmes un iemaņas, netērējot savu privāto laiku. Tomēr, dažreiz tā ir kompromisa situācija – nodarbības var sākties darba laikā un turpināties vakara stundās.

Standarta programma, kas pierādījusi savu efektivitāti, sastāv no piecām 3 stundu ilgām nodarbībām. Tās notiek vienu reizi nedēļā, tāpēc kopējais cikla garums ir 5 nedēļas. Tomēr ir iespējami citi apjomi un intensitātes līmeņi, kas var tikt pielāgoti konkrētiem apstākļiem un vajadzībām.

Nodarbību dalībnieki apgūst teorijas būtību, bet galvenokārt – trenējas. Katrā nodarbībā tiek uzdots mājasdarbs, kas sākotnēji ir neliels, bet nobeigumā prasīs pilnvērtīgu prezentāciju, kas atbilst konferences līmeņa uzrunai. Katrs dalībnieks saņem atgriezenisko saiti, tostarp konkrētus ieteikumus par satura struktūru un prezentācijas manieri.

Šī apmācību programma sniedz vairākus ieguvumus dalībniekiem, ieskaitot augstāku pārliecinātību, praktiskas zināšanas un metodes, uzstāšanās pieredzi, kā arī iespēju atklāt savas stiprās un vājās puses un identificēt jomas, kas jāuzlabo.

Saturs

Praktisks treniņu cikls.

Šī prezentēšanas prasmju apmācība ir piemērota visiem, neatkarīgi no pieredzes līmeņa, kuri vēlas pilnveidot savu uzstāšanās veidu un kļūt par pārliecinošiem un veiksmīgiem prezentētājiem. Cikla laikā dalībnieki tiks mācīti veidot strukturētas prezentācijas, pielāgojoties auditorijai, kā arī uzlabot savu valodu un tehniskās prasmes.

Programmā:


Treneris Oskars Priede

Oskars Priede ir publiskās runas treniņu vadītājs, kas strādājis ar tādiem uzņēmumiem kā ABB, Bite, Accenture, Latvenergo, Rimi, LMT, CircleK, PwC, Printify, Eversheds Sutherland Bitāns, Cube, Elva un citiem. Viņš ir ieinteresēts veiksmīgas publiskas uzstāšanās faktoros un jaunākajās tendencēs prezentāciju gatavošanā, rūpīgi analizējot oratorus un palīdzot uzlabot publiskās runas prasmes.

Oskara vadībā notiekošie treniņi ir izteikti praktiski un piedāvā profesionālu atgriezenisko saiti. Viņš pielieto dažādas metodes un “zelta receptes”, lai palīdzētu dalībniekiem uzlabot savu publiskās uzstāšanās stilu. Oskara treniņi ir pazīstami arī ar pozitīvu un aizraujošu gaisotni, kas palīdz dalībniekiem justies komfortabli un mācīties no pieredzes, attīstot savas publiskās uzstāšanās prasmes.


Kā tas notiek?

Grupas izmērs: līdz 8 dalībniekiem.

Sazināties
Atsauksmes
Sandra Austruma, Circle K pārdošanas un mārketinga vadītāja

Mūsu uzņēmums ir vairākkārt sadarbojies ar Oskaru Priedi darbinieku prezentācijas prasmju uzlabošanai, jo Oskara treniņos dalībnieki atraisās, savās prezentācijās iemācās koncentrēties uz vēstījuma nodošanu un piedomāt pie balss un ķermeņa valodas knifiem. Kolēģi, kuri piedalījušies treniņos, apstiprina, ka guvuši papildu mērķtiecību un pārliecinātību.

Ieva Lācenberga-Rocēna | Juriste, iepirkuma speciāliste

Noteikti iesaku!!! Ar mērķi uzlabot runas mākslu apmeklēju kursu, kurā manas uzstāšanās izvērtējums, katrs mājas darbs atklāja man tos aspektus, pie kuriem strādāt, trenēties, lai uzlabotu ne vien uzstāšanos, bet savas sajūtas uzstāšanās laikā.
Uzreiz pēc kursa man bija fantastiska iespēja novērtēt ieguvumu, jo salīdzināju savas uzstāšanās sajūtas pirms gada un konferencē ar 300 dalībniekiem zālē. Es izbaudīju savu uzstāšanos un no konferences rīkotājiem saņēmu atziņu, ka esmu dalībnieku augstāk novērtētākā referente.
Paldies Oskaram! Ļoti noderēja mājas darbi, treniņi un ieteikumi.

Māris Berķis | pulsometrs.lv vadītājs

Pēc Runaskursi.lv beigšanas jūtu, ka esmu labāk apbruņots gan ar pašapziņu, gan ar stratēģisku domāšanu, gan ar praktiskiem trikiem, lai tiktu dzīvē par pakāpienu uz augšu. Kurss bija interesants, jautrs un vērtīgs. Visiem iesaku, tā ir lieliska investīcija sevī!

Kristīne Kūma, PricewaterhouseCoopers personālvadības speciāliste

Apkopojot kursa dalībnieku atsauksmes, esam pateicīgi Oskaram Priedem par sniegto ieguldījumu. Kolēģi apliecina, ka kurss sniedz pašu nepieciešamāko teorijas esenci un daudz praktisku padomu. Kurss tiek vadīts ar vieglumu, iedrošinot dalībniekus aktīvi iesaistīties, izejot no komforta zonas un praktiski pielietojot iegūtās zināšanas. Treneri raksturo liela praktiskā pieredze, viņš sniedz pielietojamu atgriezenisko saiti, kas noder prasmju pilnveidei. Dalībniekiem tiek pasniegti reālu situāciju stāsti, piemēri un padomi. Dalībnieki apliecina to, ka iegūtās zināšanas un prasmes tiek lietotas darbā ar klientiem, kā arī publiskos semināros un citās uzstāšanās reizēs.

Aigars Rostovskis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents

Pateicoties Oskaram Priedem, LTRK runas vīri un sievas turpmāk izteiksies precīzāk, profesionālāk un labāk spēs aizraut auditoriju. Paldies par ieguldījumu Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības attīstībā, labā komunikācijā ir spēks!

Karīna Lasmane | SIA Autentica projektu vadītāja

Visiem, kas man kaut ko jautā par Runas Kursiem, saku, ka tie tiešām ir tā vērti! Reti kad esmu bijusi kursos, kur uzmanību noturēt 3h it nemaz nešķiet sarežģīti.

Jānis Bedrītis, Amrop Latvia asociētais partneris

Mācību programma, kas tika realizēta uzņēmumā ABB, ir izstrādāta praktiska, ar iespēju vairākas reizes trenēt iegūtās zināšanas, tādejādi atbalstot dalībniekus mācīšanās procesā – gan darot, gan saņemot atgriezenisko saiti, kā arī pievēršot uzmanību darbībām, kuras ir jāpilnveido.
Izsakām savu pateicību Oskaram un viņa komandai ne tikai par to, ka nodrošināja mācības augstā kvalitātē, pilnībā sasniedzot izvirzītos mācību mērķus, bet arī par savu patieso ieinteresētību, lai dalībnieki iegūtu pēc iespējas vairāk no mācībās pavadītā laika. Oskars sniedza lielisku personīgo piemēru, kā uzstāties publiski un pasniegt sevi droši un pārliecinoši.
Oskaram lieliski izdevās panākt, ka dalībnieki iesaistās mācību procesā, turklāt viņi jutās iespējami brīvi un komfortabli, kas sniedza lielāku iespēju uzņemt sniegto informāciju un nebaidīties izmēģināt jaunas pieejas.

Aivars Vilnis | RS Tramvaju depo ekspluatācijas daļas vadītājs

Esmu bijis vairākās apmācībās, bet šīs viennozīmīgi bija izcilākās!
Ļoti augsti vērtēju pašu mācības procesu – bija iespēja uzstāties un uzreiz saņemt atgriezenisko saiti (plusi un mīnusi). Uzzināju daudz jauna un galvenais – uzzināju par savām kļūdām, kuras līdz šim neviens nebija norādījis. Paldies par sniegtām zināšanām. Noteikti šo apmācību ieteikšu ikvienam, kas vēlas sevi pilnveidot un sasniegt visaugstāko līmeni prezentēšanas mākslā.

Jānis Dubinskis | Sage HR komercdirektors

Pilnveidot savas prezentēšanas un runas prasmes pie Oskara izvēlējos, jo mani uzrunāja piedāvātais apmācību veids. Pateicoties pārdomātam nodarbību ciklam ar praktiskiem uzdevumiem un mājas darbiem, šobrīd ne tikai teorētiski, bet arī praktiski prezentēt un uzstāties man ir kļuvis daudz patīkamāk un vieglāk!
Ļoti noderīgas ir arī iegūtās PowerPoint prezentācijas sagatavošanas prasmes, tehnikas un knifi, kā rezultātā prezentācija ir auditoriju uzrunājošāka un vieglāk uztverama.

Līga Meldere | Finanšu konsultante

No programmas ieguvu vairāk nekā biju gaidījusi. Beidzot man “kabatā” ir prezentācijas īsā un garā versija, kuras zināšu nakts vidū. Gatavojot mājasdarbus, sapratu, ka plāns būtībā atbrīvo no izvēles mokām. Esmu priecīga par personiskiem padomiem.

Daiga Kiopa | SIA Lursoft valdes locekle

Kaut arī pirms tam man bija pieredze publiski uzstājoties, šo kursu nolēmu apmeklēt, jo bija vēlme šīs prasmes uzlabot. Jau, iepazīstoties ar kursa programmu, secināju, ka lekcijās ietverts plašs jautājumu loks. Atzinīgi vērtēju kursa veidotājus, kuri gan ar savām zināšanām, gan, pieaicinot kompetentus lektorus, sniedza vairākus ļoti noderīgus padomus – sākot ar runas struktūras veidošanu, beidzot ar tādām niansēm kā tembrs, intonācija, acu kontakts ar auditoriju.
Turklāt būtiski, ka apmācības process tika vērsts uz maksimālu auditorijas iesaisti un pozitīvu sadarbību – diskusijas, praktiskās nodarbības, prezentācijas, publisko runu analizēšana.
Ikvienam, kuram ikdienā jāprezentē vai jāuzstājas publikas priekšā, iesaku apmeklēt šo kursu, jo tas dos jums lielāku pārliecību, mazinās stresu. Pārliecinoša uzstāšanās ļaus jums sasniegt labākus rezultātus!

Svetlana Nazarkeviča | Telia Latvija tirdzniecības direktore

Pateicos Oskaram par ļoti produktīvām nodarbībām, vērtīgiem padomiem, kritiku un, protams, humoru. Es noteikti varu ieteikt RunasKursi.lv kā drošu sadarbības partneri ieguldījumam turpmākās karjeras un personības izaugsmē.

Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors, LTRK padomes loceklis

Mācības/treniņš bija galvas tiesu pārāks noderīgumā, salīdzinot ar iepriekš apmeklētiem. Oskaram izdevās atgriezt manī ticību tālākizglītībai manā profesionālajā jomā.

Mārtiņš Briedis, RTU Iepirkumu nodaļas vadītājs

Pielietoju Oskara ieteiktās tehnikas gan pirms prezentācijas stresa kontrolei, gan prezentācijas laikā. Novēroju, ka viss iet labāk kā būtu varējis iedomāties. Pēc prezentācijām auditorija iesaistās turpmāko soļu pārrunāšanā. Oskara vadītie treniņi bija vērtīgi un deva acīmredzamu rezultātu.

Kristīne Langenfelde, Latvenergo klientu konsultante

Pasniedzējs – savas profesijas guru. Pārzina jaunākās tendences un māk tās pasniegt saprotamā veidā un, protams, izmantojot piemērus. Sniedz prezentāciju veidošanas galvenos principus un galvenais māca/komentē pašu prezentēšanu. Objektīvi norāda uz kļūdām un skaidro, kā tās novērst. Sniedz galvenos pieturas punktus vai palīdzības vārdus, kā veiksmīgāk izveidot prezentāciju un to atraktīvāk pasniegt, lai neveidotos monologs vai tukša definīciju lasīšana.

Ļoti patika un palīdzēja pasniedzēja dotā atgriezeniskā saite, par manu sagatavoto prezentāciju, kā arī papildus mājas darbs par sagatavotas runas ierakstīšanu.

Sazināties